Audi Logo
 
 
Audi Q3 Sportback pohled zezadu

Extrovertní SUV ve stylu kupé

Seznamte se s vozem, který na sebe jako magnet strhává pozornost a současně je ideálním společníkem pro každodenní život: Audi Q3 Sportback.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi Q3 Sportback v interaktivním 3D zobrazení.

Progresivní design

Sebejisté, extrovertní a sportovní, to jsou přívlastky, které Vás napadnou při prvním pohledu na Audi Q3 Sportback. Jeho přední části dominuje velká jednodílná maska chladiče Singleframe v osmihranném provedení, která je vizuálně sevřena výraznými bočními přívody sání vzduchu. Při pohledu z boku jasně vyniká atraktivní silueta kupé. Základní dynamickou křivku vozu tvoří prodloužená ramenní linie, která podtrhuje sportovní charakter vozu. Záď je charakterizována splývající střešní linií, nízkým zadním oknem a ostře řezanými koncovými světly. Díky koncepci flexibilních výbavových linií si můžete pro exteriér svého vozu zvolit výbavu dle svých představ. Pokud se rozhodnete například pro paket S line, Vaše Audi Q3 Sportback bude vybaveno nárazníky v kontrastním barevném provedení, 17" koly s dvojitým 5paprskovým designem a podsvícenými hliníkovými nástupními lištami s logem "S" u předních dveří.

Potěšení z jízdy jako součást standardní výbavy

Abychom Vám dopřáli co největší potěšení z jízdy, již ve standardu jsme Audi Q3 Sportback vybavili technologiemi, které přispívají k jeho dynamičtějšímu chování na silnici.

Variabilní a funkční

Mezi přednosti Audi Q3 Sportback patří i velmi variabilní interiér. Na zadním sedadle s třídílným opěradlem s možností nastavení sklonu do sedmi poloh mohou cestovat až tři osoby, přičemž je možné sedadlo podélně posunout v rozsahu 130 mm. Objem zavazadlového prostoru 530 litrů lze rozšířit až na 1 400 litrů. Na přání je k dispozici také elektricky ovladatelné víko kufru, které lze pohodlně otevřít kopnutím nohy, což oceníte obzvláště, když máte plné ruce.

Design na míru Vašemu vkusu

V naší nabídce najdete například na přání dostupný paket Design selection pro interiér, který je zachycen na obrázku. Pak zahrnuje přední sportovní sedadla, paket ambientního a konturního osvětlení interiéru a vysoce kvalitní dekorativní obložení interiéru.

Váš oblíbený motiv namísto běžného

Nádherná fotografie nebo třeba Váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v aplikaci myAudi v oblasti Theme World a nechte si jej zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem ambientního a konturního osvětlení dosáhnete krásného efektu, kdy se barevná nálada ve voze automaticky přizpůsobí zvolenému motivu.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Audi exclusive

Proměňte své Audi Q3 Sportback v inspirativní unikát, který bude stejně nezaměnitelný jako Vy - s Audi exclusive. S vybranými dekoracemi, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle Vašich představ.

Audi Q3

Kombinovaná spotřeba paliva: 5-9,4 l/100 km (WLTP)

Emise CO₂: 131-214 g/km (WLTP)

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ v rozmezí podle použité sady pneumatik/kol. Poznámka: Vnější lakování je k dispozici pouze jako volitelné individuální lakování Audi exclusive.