Audi Logo
 
 
Audi Q3 seitlich

Všestranný talent

Rodinné SUV s mnoha schopnostmi - druhá generace Audi Q3 je vizuálně sebevědomá a nabízí mnoho praktických doplňků.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi Q3 v interaktivním 3D zobrazení.

Typické SUV

Přední části vozu dominuje velká maska chladiče s jedním rámem a svislými vzpěrami. Světlomety tvoří designový celek od linie ramen až po zadní světla. Na výběr jsou tři výbavové linie - Basis, Advanced a S line. Co se týče laků, na výběr je deset barev, včetně oranžové Pulse a červené metalízy Progressive. Na výběr máte 17" až 20" kola.

Prostorné a variabilní

Na přání si můžete sedadla elektricky nastavit. Díky dlouhému rozvoru máte vy i vaši spolujezdci k dispozici velkorysý prostor pro hlavu a kolena.

Jízdní mistr

Pokud si přejete, můžete pomocí systému jízdní dynamiky Audi drive select ovlivňovat vlastnosti v závislosti na jízdní situaci, stavu vozovky nebo osobních požadavcích. Můžete si vybrat ze šesti profilů - od komfortního přes efektivní až po sportovní.

Zaměřeno na digitalizaci

Audi Q3 je standardně vybaveno MMI Radio plus včetně 10,25" digitálního sdruženého přístroje. Pomocí různých rozhraní a připojení můžete k vozidlu připojit svá mobilní zařízení. Nejvyšší verze ovládacího terminálu, MMI navigace plus s MMI touch, dokonce rozpozná Vaše rukopisné písmo na barevném displeji s vysokým rozlišením. Díky integrovaným službám Audi connect můžete využívat mnoho digitálních funkcí.

Váš oblíbený motiv namísto běžného

Nádherná fotografie nebo třeba váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v aplikaci myAudi v oblasti Theme World a nechte si ho zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem ambientního osvětlení interiéru dosáhnete krásného efektu, kdy se barevná nálada ve voze automaticky přizpůsobí zvolenému motivu.

Ilustrace je z modelu Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Audi exclusive

Proměňte své Audi Q3 v inspirativní unikát, který bude stejně nezaměnitelný jako Vy - s Audi exclusive. S vybranými dekoracemi, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle Vašich představ.

Audi Q3 Sportback

Kombinovaná spotřeba paliva: 5,1-9,4 l/100 km (WLTP)

Emise CO₂: 132-214 g/km (WLTP)

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ v rozmezí podle použité sady pneumatik/kol. Poznámka: Vnější lakování je k dispozici pouze jako volitelné individuální lakování Audi exclusive.