Audi Logo

RS Q3 Sportback

 
 

Dobrý důvod pro dodatečné kilometry

K celkovému atletickému designu kompaktního SUV kupé crossoveru přispívají prvky typické pro RS.

 

RS Q3 Sportback v číslech

Výkon

294

kW (400 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

4.5

s

Maximalní točivý moment

480

Nm

 

Více impulzů za sekundu

Legendární motor TFSI o objemu 2,5 litru s pěti válci a sportovní odpružení RS promění každou zatáčku v senzaci. Pro zajištění přesného směru a zvýšení jízdního komfortu je RS Q3 Sportback vybaven upraveným progresivním řízením. Adaptivní odpružení s funkcí Audi drive select navíc zvyšuje jízdní dynamiku a stabilitu. O zpomalení se stará ocelový brzdový systém RS s brzdovými třmeny v černé nebo červené barvě - na přání také keramický brzdový systém RS s brzdovými třmeny v červené barvě.

Elegantní a sportovní

Pro Audi RS Q3 Sportback je charakteristická silueta připomínající kupé s plochou svažující se střechou.

Vůz, který neslevuje na stylovosti

Černá sportovní elegance v detailech: s na přání dostupným černým designovým paketem nastaví Audi RS Q3 Sportback nový standard sportovnosti. Vsazení difuzoru, přední spoiler, boční prahové lišty, lemování bočních oken a dekorativní lišty ve spodní části dveří, vše ve vysokém černém lesku, podtrhnou sportovní charakter vozu. Mimo to jsou v leskle černém provedení na přání k dispozici také logo RS Q3 a kruhový znak Audi.

Váš oblíbený motiv namísto běžného

Nádherná fotografie nebo třeba Váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v oblasti Theme World v aplikaci myAudi a nechte si ho zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem Ambientního a konturního osvětlení dosáhnete krásného efektu, kdy se barevná nálada ve voze automaticky přizpůsobí zvolenému motivu.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Nedocenitelná flexibilita

Proč se spokojit jen s jednou variantou? Kromě svého dechberoucího výkonu nabízí Audi RS Q3 také vysokou míru praktičnosti a prostor s různými možnostmi využití. Užívejte si mimořádnou flexibilitu ve voze, který nabízí dostatek prostoru pro cestování pěti osob. Zadní sedadlo lze již ve standardu posunout o 150 milimetrů, přičemž je možné změnit sklon opěradel prostřednictvím sedmi poloh. Při přepravě větších předmětů lze sklopením opěradel zvětšit kapacitu zavazadlového prostoru z 530 litrů na 1 400 litrů.

Ještě více nezaměnitelné. S Audi exclusive

Proměňte své Audi RS Q3 Sportback v inspirativní jedinečný vůz s vybranými dekory, barevnou kůží a individuálními laky Audi exclusive a vyberte si z široké nabídky barev. Například v exteriéru s individuálním lakem Audi exclusive v sametově fialové barvě s perleťovým efektem.

Audi RS Q3

Kombinovaná spotřeba paliva: 9,6-10,3 l/100 km

Kombinované emise CO₂: 217-234 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik a kol. Poznámka: Vnější lakování je k dispozici pouze jako volitelné individuální lakování Audi exclusive.