Audi Logo
 

Výkon

294

kW (400 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

4.5

s

Maximální točivý moment

480

Nm

Žijte legendárně

Nejde nám jen o to dostat se do cíle. Chceme odstartovat něco nového. Nechceme jen sledovat rytmus času, ale chceme se řídit pulzováním našeho vlastního srdce. Na takové cesty máme ideálního společníka: nové, kompaktní a vysoce výkonné SUV Audi RS Q3.

Dejte sbohem nudě

Ve voze s legendárním 2,5 litrovým pětiválcovým motorem TFSI se z každé cesty stává dobrodružství. Díky standardně dodávanému sportovnímu podvozku RS, který je o 10 milimetrů nižší než podvozek základního modelu, dostane každá zatáčka nový rozměr zábavy. Pokud přidáte i na přání dostupné elektronicky řízené tlumiče, budete si moci užívat mimořádně dynamickou jízdu s vynikající stabilitou. S tím souvisejí lepší ovladatelnost a vyšší komfort. Aby bylo možné vskutku precizně řídit, je Audi RS Q3 vybaveno také progresivním posilovačem řízení specifickým pro modely RS. Velký důraz je nicméně kladen i na brzdění, což znamená, že vůz je ve standardu vybaven brzdovým systémem RS s ocelovými kotouči, který lze na přání kombinovat s červeně lakovanými brzdovými třmeny. Budete-li mít zájem o něco mimořádného, na přání jsou však dostupné i keramické brzdy s brzdovými třmeny v šedé, červené nebo modré barvě.

Stanovte si svá vlastní pravidla

V unikátním designovém jazyce, který prostupuje celým exteriérem nového Audi RS Q3, se odráží zjevný důraz na výkon. K vytvoření siluety velmi působivého SUV přispívá šikmo klesající střecha ve stylu kupé. Nicméně o výkonném charakteru tohoto modelu Vás přesvědčí již jeho příď, jejíž dynamický vzhled umocňuje nárazník RS v kombinaci s maskou chladiče Singleframe v leskle černém provedení. Svalnatý vzhled vozu pokračuje i na bocích, kde vystupují o 10 milimetrů rozšířené lemy podběhů kol, které se skvěle doplňují se stoupající ramenní linií. Na přání jsou navíc k dispozici 21" kola z lehké slitiny, která v této třídě představují spíše výjimku. Ze zádi Audi RS Q3 přímo vyzařuje vášeň pro výkon. Mohou za to především nárazník ve specifickém provedení RS s difuzorem, leskle černé horizontální lišty a střešní spoiler RS.

Žádný prostor ke kompromisům

Dynamický a atletický charakter Audi RS Q3 se prolíná i do interiéru, kde naleznete multifunkční sportovní volant potažený kůží, který je ve spodní části zploštělý. Sportovní sedadla je možné objednat s integrovanými opěrkami hlavy a čalouněním jemnou kůží Nappa, která je prošita ve specifickém RS diamantovém vzoru. Dekorativní obložení interiéru je pak vyvedeno v hliníkovém antracitovém provedení Race, přičemž na přání můžete mít i karbonový vzhled nebo leskle černý klavírní lak. Pocit velkorysé prostornosti kabiny vytvářejí horizontálně pojaté designové prvky. K dispozici jsou dále designové pakety RS v červeném nebo modrém provedení, které ještě zvyšují sportovní pojetí kabiny. Ke stylové atmosféře přispívá již od samého počátku osvětlení dveří s projekcí loga Audi Sport na zem.

Váš oblíbený motiv namísto běžného

Nádherná fotografie nebo třeba Váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v aplikaci myAudi v oblasti Theme World a nechte si ho zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem ambientního a konturního osvětlení dosáhnete krásného efektu, kdy se barevná nálada ve voze automaticky přizpůsobí zvolenému motivu.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Prostor pro všechno

Nová forma luxusu: nenechte se omezovat. Kromě dechberoucího výkonu nabízí Audi RS Q3 také vysokou míru praktičnosti a prostor s různými možnostmi využití. Pohodlně v něm může cestovat až pět osob. Zadní sedadlo lze již ve standardu posunout o 150 milimetrů, přičemž je možné změnit sklon opěradel prostřednictvím sedmi poloh. Při přepravě větších předmětů lze sklopením opěradel zvětšit kapacitu zavazadlového prostoru z 530 litrů na 1 525 litrů.

Audi exclusive

Proměňte své Audi RS Q3 v inspirativní jedinečný vůz, který bude stejně nezaměnitelný jako Vy - s Audi exclusive. S vybranými dekoracemi, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle Vašich představ.

 

Audi RS Q3 Sportback

Kombinovaná spotřeba paliva: 9,6-10,3 l/100 km

Kombinované emise CO₂: 218-234 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik a kol. Poznámka: Vnější lakování je k dispozici pouze jako volitelné individuální lakování Audi exclusive.