Audi Logo
 

Výkon, až

250

kW (340 PS)

Maximální objem zavazadlového prostoru (5 místná verze), až

1.993

l

až 1.908 l (7 místná verze)

Přípustná hmotnost přívěsu, až

3.500

kg

Audi Q7

Všestranný hráč s hranami.

Výkonný pohon quattro a sportovní design, impozantní proporce a prostor až pro sedm osob - Audi Q7 SUV přesvědčí svým výkonem a vysokou vhodností pro každodenní použití.

Síla a elegance exteriéru.

Nové Audi Q7 SUV ukazuje své terénní geny s klasickou architekturou quattro a mohutnou linií ramen. Ke sportovnímu vzhledu přispívají nápadný rám Audi Singleframe, kruhy Audi v plochém 2D vzhledu a zejména designové prvky S line.

Progresivita proměněná ve světlo.

Díky předním světlometům HD Matrix LED a zadním OLED digitálním světlům máte na výběr ze čtyř párů světelných podpisů, které vytvářejí výraznou světelnou show. Zadní světla jsou vybavena funkcí detekce přiblížení, která aktivuje všechny OLED segmenty stojícího vozidla, jakmile se k němu přiblíží účastníci silničního provozu.

Na přání až 7 míst k sezení.

Volitelná třetí řada sedadel nabízí místo až pro sedm cestujících. Pro všechna zadní sedadla jsou k dispozici úchyty ISOFIX pro dětské sedačky se systémem Top Tether. Druhou a třetí řadu sedadel můžete sklopit a získat tak až 1 908 litrů úložného prostoru.

 

Dynamicky všestranný.

Audi Q7 SUV Vám dává pocit svobody a jistoty při pohybu vpřed. Díky sportovnímu výkonu, terénním schopnostem a tažné kapacitě až 3,5 tuny je neocenitelně všestranné.

Audi SQ7 SUV

Emise CO₂ (kombinované) v g/km: 272-290; spotřeba paliva (kombinovaná) v l/100 km: 12,0-12,7.

Údaje o spotřebě paliva a emisích pro vozidlo jsou k dispozici pouze podle WLTP, nikoli podle NEDC.