Audi Logo

Výkon

373

kW (507 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

4,1

Sek.

Maximální točivý moment

770

Nm

Interiér Audi SQ7

Výkon a osobitost.

Audi SQ7 SUV zdůrazňuje svůj silný výkon sportovním designem. Velký prostor s variabilní koncepcí interiéru usnadňuje každodenní život v mnoha situacích.

Silný výkon.

Sportovní zážitek z jízdy a vysoká úroveň komfortu nejsou v Audi SQ7 SUV v rozporu. Díky inovativním technologiím odpružení, pohonu quattro a výkonnému osmiválcovému motoru V8 TFSI poskytuje vzrušující dynamiku i mimořádnou stabilitu na silnici.

Efektivní vzhled.

Audi SQ7 SUV v šedém perleťovém lakování Daytona a s panoramatickou skleněnou střechou Vás jistě zaujme. Impozantní vzhled dotvářejí na přání dodávaná 22palcová kola včetně červených brzdových třmenů.

Progresivita proměněná ve světlo.

Díky předním světlometům HD Matrix LED s laserovým světlem Audi a zadním OLED digitálním světlům máte na výběr ze čtyř párů světelných podpisů, které vytvářejí výraznou světelnou show. Zadní světla jsou vybavena detekcí přiblížení, která aktivuje všechny segmenty OLED stojícího vozidla, jakmile se k němu přiblíží účastníci silničního provozu.

Na přání až 7 míst k sezení.

Volitelná třetí řada sedadel nabízí místo až pro sedm cestujících. Pro všechna zadní sedadla jsou k dispozici úchyty ISOFIX pro dětské sedačky se systémem Top Tether. Druhou a třetí řadu sedadel můžete sklopit a získat tak až 1 921 litrů úložného prostoru.

Výraznější. S Audi exclusive.

Proměňte své Audi SQ7 SUV v inspirativní unikát, který bude stejně nezaměnitelný jako vy - s Audi exclusive. S vybranými dekoracemi, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle Vašich představ.

 

Nové Audi Q7 SUV

Kombinovaná spotřeba palivat: 7,8-11,0 l/100 km  Emise CO₂: 204-251 g/km

Informace o spotřebě paliva a emisích CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik a kol.