Audi Logo

Čerstvý vzduch po celý rok

Prach, pyl a jiné vlivy životního prostředí mohou zatěžovat klimatizaci Vašeho Audi a za určitých okolností omezovat její funkčnost. Servis klimatizací Audi zajišťuje čerstvý vzduch - v každé ročné době!

Funkční rozsah

Servis klimatizace Audi se věnuje všem dotčeným komponentům klimatizačního systému, jako jsou kanály klimatizace a odpařovací zařízení a provádí jejich důkladnou dezinfekci. Kromě toho se prověřuje funkce klimatizace a kontroluje se pylový filtr.

Výhody:

• Cílené odstraňování příčin nekvalitního vzduchu v interiéru vozu

• Hluboký účinek a hygienický efekt značně snižují zatížení dýchacích cest pyly  a mikroorganismy

• Zabrání se nadměrnému rosení oken zevnitř vozu

• Klimatizace kromě toho přispívá k tomu, že se řidič i posádka cítí dobře a mohou se lépe soustředit

Zajistěte si proto pravidelné kontroly klimatizace Vašeho Audi v pravidelných časových intervalech.

Servis klimatizace Audi s čištěním klimatizace

Mikroorganismy a pyly se smyjí vysokotlakým postřikovačem z odpařovacího zařízení klimatizace, a škodliviny se tak trvale udržitelným způsobem odstraní ze systému klimatizace.

Filtr s aktivním uhlím Audi s filtrací zápachů a škodlivin

Vedle prachu a pylu filtruje filtr s aktivním uhlím také bakterie, jakož i plynné škodliviny, jako jsou ozón nebo benzol. Ventilátor tak lze používat i v dopravní zácpě nebo v tunelu.

Filtr s aktivním uhlím Audi s filtrací zápachů a alergenů

Nejen filtruje jemný prach a škodlivé plyny z okolního vzduchu, ale snižuje také za pomoci aktivních substancí ve filtru velkou část běžných alergenů na minimum. Další vrstvy působí proti jemnému prachu a plynným nečistotám.  Nechte svého partnera Audi, aby Vám poradil ohledně disponibility různých filtrů pro Váš vůz.