Audi Logo

Nabídka zimních kompletních kol Audi

U našich kompletních zimních kol je předem dbáno na to, aby design pasoval k příslušnému modelu nejen vizuálně, ale i technicky. Kreativní umění spojené s velkým know-how a tvrdou prací. Důvěřujte specialistům Audi a nechte si poradit od vašeho servisního střediska Audi. Doporučí vám vhodnou pneumatiku, která nejlépe vyhovuje vašim jízdním návykům.

Zvolte si váš model Audi

 

Označení pneumatik štítkem EU

Všechny pneumatiky prodávané v Evropské unii podléhají povinnému označování pneumatik. Štítek pneumatik EU poskytuje konkrétní informace o ekologických a bezpečnostních vlastnostech pneumatiky, přičemž bere v úvahu následující tři kritéria: palivovou účinnost, brzdné vlastnosti na mokru a hladinu hluku. Majitelé vozidel, kteří vědí, co tyto tři symboly na štítku pneumatiky znamenají, mohou činit důležitá rozhodnutí k zajištění vyšší bezpečnosti jízdy, menšího znečištění a lepší spotřeby paliva.

Od 1. května 2021 je v platnosti nový štítek pneumatik EU. Klasifikace, které jsou navrženy tak, aby byly přehlednější, vám mají usnadnit nákup pneumatik. Na obrázku vidíte, jaké informace najdete na EU štítku pneumatik.

 
 

Audi MyCard

Nový program výhod. Majitelé vozů Audi (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu Audi MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

 

K dispozici v síti autorizovaných partnerů Audi v ČR. Uvedené částky jsou nezávazné doporučené prodejní ceny včetně DPH a platí do vyprodání zásob nebo nejpozději do 30.4.2024. Všechny uvedené pneumatiky mají symbol sněhové vločky 3PMFS ( symbol sněhové vločky v horském masivu), a jsou tedy schváleny jako zimními pneumatiky. Podrobnosti o používání vozidla, omezeních a požadavcích získáte u autorizovaného partnera Audi.

Další informace o štítcích pneumatik naleznete na domovských stránkách výrobců pneumatik. Stav: říjen 2023