Audi Logo

RS 6 Avant

 
 
Audi RS 6 Avant seitlich

Vůz stvořený pro život bez limitů

Ať už potřebujete vůz, který Vás s grácií doveze na obchodní schůzku nebo auto na rodinný výlet, Audi RS 6 Avant naprosto splní Vaše očekávání. Kvůli jeho neuvěřitelnému výkonu, nekompromisnímu designu a vysoké úrovni praktičnosti mu propadnete už od první jízdy.

 

Audi RS 6 Avant v číslech

Výkon

441

kW (600 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

3.6

s

Max. točivý moment

800

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi RS 6 Avant v interaktivním 3D zobrazení.

Všestranný sportovní vůz

V Audi RS 6 Avant získáte vysoce výkonný vůz s nekompromisním designem, který Vás překvapí každodenní praktičností. Standardní adaptivní vzduchové odpružení RS Vás podpoří při ostré jízdě stejně jako na dlouhých cestách, kdy oceníte komfortní jízdu.

Silné charisma: design exteriéru

Stačí několik sekund a Audi RS 6 Avant rozbuší srdce každého milovníka automobilů. Karoserie rozšiřující se směrem k zádi, zvýrazněné lemy podběhů kol a prvky ve specifickém designu RS neomylně signalizují jeho výjimečnost. Jednodílná maska chladiče bez výrazného rámu, nárazníky v provedení RS a masivní otvory sání vzduchu vpředu společně nabízejí design, který je strhující stejně jako jízda sama.

Design interiéru v progresivním stylu

Sportovní charakter vozu se promítá i do mimořádně kvalitního interiéru, kterému dominuje široká středová konzole s výraznou dvojicí dotykových displejů infotainmentu, vkusně zakomponovaných do celkového designu. Sportovní sedadla RS Vás upoutají vysoce kvalitním čalouněním s diamantovým nebo voštinovým prošíváním, která Vás příjemně obklopí a udrží na místě i v rychlých zatáčkách.

Sportovní ráz kabiny je podtržen působivým designem, jehož součástí je architektura tvořená černými panely, dekorativní obložení interiéru v antracitově hliníkovém provedení Race a také dva designové RS pakety v červeném nebo šedém odstínu. O Vašem rozhodnutí nenechat se v životě omezovat limity bude svědčit i reliéfní logo RS na volantu, sedadlech a prahových lištách.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek ve svém vozidle s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrace pochází z Audi A6 Limuzína.

Váš volný prostor

Po sklopení opěradel zadních sedadel získáte v zavazadlovém prostoru úložné místo o objemu 1 680 litrů, což je neobyčejně velkorysý prostor, který se dříve nebo později bude více než hodit. Abyste nemuseli páté dveře otevírat ručně, otevřou se samy, jakmile v jejich blízkosti kopnete nohou. Se vším důležitým na palubě se pak můžete v klidu vydat na plánovanou cestu.

Audi exclusive

Proměňte svoje Audi RS 6 Avant v inspirativní a jedinečný vůz, který bude stejně nezaměnitelný jako vy. S Audi exclusive můžete vybírat z nabídky speciálních dekorací, barevných kůží nebo individuálních laků a vytvořit tak vůz jako žádný jiný.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi App je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Ilustrace pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi RS 7 Sportback

Kombinovaná spotřeba paliva: 12,1-13 l/100 km

Emise CO₂: 276-294 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik/kol.