Audi Logo
 
 
Audi A8 interiér

Z každé cesty se stane vrcholný zážitek

Audi A8 Vám díky svému osobitého designu a množství inovativních technologií nabídne mimořádně komfortní a fascinující zážitek z jízdy.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi A8 v interaktivním 3D zobrazení.

Komfort, který Vás bude hýčkat od prvního okamžiku

Interiér je vytvořen z prvotřídních a precizně zpracovaných materiálů, které na první pohled působí dojmem mimořádně vysoké kvality. Vpředu může být vůz vybaven na přání dostupnými komfortními tvarovanými sedadly. Vzadu lze pro zadní sedadla objednat komfortní opěrky hlavy. Díky těmto sedadlům budete chtít, aby Vaše cestování první třídou jen tak neskončilo.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrace pochází z vozidla Audi A8 60 TFSI e.

Elegantní vzhled

S přispěním elegantních designových prvků se nové Audi A8 v šedém metalickém odstínu Terra stává synonymem sportovní elegance a vysoké kvality. Tato "business" limuzína zaujme výraznými dekorativními detaily masky chladiče a předního nárazníku stejně jako dynamickým obloukovým profilem střechy a nezaměnitelnou stavbou ve stylu quattro.

Precizní. Dynamické. A nezaměnitelné.

Nechte se inspirovat novou generací technologie osvětlení. Bez ohledu na to, zda se jedná o standardně dodávané světlomety Matrix LED nebo o zadní světla s technologií OLED. Můžete vybrat jeden ze dvou světelných podpisů zadních světel. Charakteristika tohoto podpisu se pak při stání vozu přizpůsobuje zvolenému jízdnímu režimu.

Sportovní vzhled i pocit

S na přáním dostupným paketem S line umocníte sportovní charakter svého Audi A8, které tak získá dynamičtější charakter i výraznější vzhled.

 

Nezaměnitelnost díky nabídce Audi exclusive

Dodejte svému Audi A8 prostřednictvím výbavy Audi exclusive jedinečnou osobitost, která je stejně nezaměnitelná jako ta Vaše. K dispozici budete mít vybrané dekorativní prvky, různé barvy koženého čalounění a individuální odstíny laku ze široké palety barev. Stačí jen vyjádřit své přání.

Stejně rozmanité jako sám život

S originálním příslušenstvím Audi se Vaše "business" limuzína stane Vaším naprosto všestranným partnerem. Díky různým technickým funkcím a optickým zvýrazňujícím prvkům ji snadno přizpůsobíte svým novým potřebám. A pak zas a znova.