Audi Logo
 
 
Audi S8 pohled zezadu

S jako sportovní charakter

V Audi S8, "business" limuzíně v té nejsportovnější podobě, dorazíte do svého cíle rychle a navíc příjemně odpočatí.

 

Audi S8 v číslech

Výkon

420

kW (571 PS)

Zrychlení (0-100 km/h)

3.8

s

Max. točivý moment

800

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi S8 v interaktivním 3D zobrazení.

S jako stylová atmosféra

V interiéru nového Audi S8 najdete specifické designové prvky v provedení "S" i vysoce kvalitní materiály, které se dohromady podílí na vytvoření sportovního prostředí.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrace pochází z vozidla Audi A8 60 TFSI e.

Precizní. Dynamické. A nezaměnitelné.

Nechte se inspirovat technologií osvětlení nové generace. Ať už se jedná o na přání dostupné digitální světlomety Matrix LED, nebo o standardně dodávaná zadní světla s technologií OLED. Můžete vybrat jeden ze dvou světelných podpisů zadních světel, který se poté bude během stání vozu přizpůsobovat zvolenému jízdnímu režimu.

S jako skvělý jízdní zážitek

Nové Audi S8 vás ohromí maximálním točivým momentem 800 Nm a výkonem 420 kW. Zažijte výkon, jehož jízdní dynamika nemá obdoby.

Nezaměnitelnost díky nabídce Audi exclusive

S výbavou Audi exclusive dodáte svému Audi A8 osobitost, která je stejně jedinečná jako Vy sami. Můžete vybírat z exkluzivních dekorativních prvků, různých barev koženého čalounění nebo individuálních odstínů laku. Vedle široké palety barev je k dispozici lakování s matným efektem. Stačí jen vyjádřit své přání.

Stejně rozmanité jako sám život

S originálním příslušenstvím Audi se vaše "business" limuzína stane Vaším naprosto všestranným partnerem. Díky různým technickým funkcím a optickým zvýrazňujícím prvkům ji snadno přizpůsobíte svým novým potřebám. A pak zas a znova.