Audi Logo

Q7 SUV TFSI e

 
 

Dojezd na elektřinu (kombinovaný)

80–84

km³

Zrychlení (0–100 km/h)

5,0

s¹³

Systémový výkon

360

kW¹³

Audi Q7 TFSI e boční pohled na záď vozu

Estetické a vysoce efektivní

Audi Q7 TFSI e s plug-in hybridním pohonem je vítězem, pokud jde o zrychlení a úsporu paliva. Poznejte estetiku, prvotřídní komfort a vynikající jízdní výkony.

 

Luxus, že si nemusíte vybírat

Audi Q7 SUV TFSI e kombinuje to nejlepší ze dvou světů: Je poháněno čistě elektrickou energií, je tiché a při jízdě nevypouští žádné emise. Navzdory nízkému hluku nabízí elektromotor výkonnou jízdu. Díky rekuperaci za jízdy lze elektrickou energii zpětně získávat.

Elegantní a impozantní

Paket černé optiky plus8 s kruhy Audi vpředu a vzadu v antracitově šedé barvě dodává Audi Q7 SUV TFSI e sportovní vzhled. O sofistikovaný vzhled se stará stříbrná metalíza Satellit8 a kryty vnějších zpětných zrcátek v černé barvě8.

Progresivita proměněná ve světlo

Díky světlometům HD Matrix LED s laserovým světlem Audi8 a digitálním zadním OLED světlům8 máte na výběr ze čtyř párů světelných podpisů, které vytvářejí výraznou světelnou show. Zadní světla jsou vybavena funkcí detekce přiblížení14, která aktivuje všechny segmenty OLED stojícího vozidla, jakmile se k němu přiblíží účastníci silničního provozu.

Variabilní a funkční

Prostorný interiér nabízí dostatek místa pro pět osob. Baterie elektromotoru je navíc integrována pod zavazadlovým prostorem, čímž se ušetří tolik místa, že po sklopení sedadel je k dispozici zavazadlový prostor o objemu 1 863 litrů.

 

Audi obchod s aplikacemi ve Vašem Audi

Používejte oblíbené aplikace, jako je Spotify nebo YouTube, přímo v MMI ve vozidle, aniž byste museli používat chytrý telefon.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi Q8 SUV10.

 
 

Připraveno na jakoukoliv jízdní situaci

Ať už jde o zvýšenou jízdní dynamiku nebo rozumnou hospodárnost, ať už jde o zábavu v terénu nebo o tažení přívěsu o hmotnosti až 3,5 tuny. Audi Q7 SUV TFSI e přesvědčí svým hybridním pohonem a výjimečným výkonem.

 

Audi Q7 SUV

Audi SQ7 SUV