Audi Logo

Specialista oprav po nehodách

Specialista oprav po nehodách

Cílem projektu Specialista oprav po nehodách je zaručit zákazníkům odbornou opravu vozidla po nehodě. Autorizovaní servisní partneři participující na tomto projektu splňují náročné podmínky: využívají speciální technologie a dílenské vybavení, používají pouze originální díly a výrobcem předepsané postupy oprav, které provádí odborně proškolený personál.

 

Výhody pro zákazníky

  • Odborně opravené vozidlo po nehodě dle předpisů výrobce
  • Užití výhradně nových Originálních dílů Audi®
  • 100% bezpečné vozidlo jako před nehodou
  • Zkrácení doby opravy díky zrychlenému procesu likvidace pojistné události
  • Transparentní účtování faktur
  • 12 letá záruka proti prorezavění (nebo dle záruky poskytnuté výrobcem)
 

Kompetence servisního partnera

Kvalita a bezpečnost Specialista oprav po nehodách opravuje odborně, dle výrobcem definovaných opravárenských a technologických postupů a s požadovaným nejmodernějším dílenským vybavením.

Originál Při opravě Vašeho vozidla jsou používány výhradně nové Originální díly Audi®, výrobcem schválené laky a spotřební materiál. Pouze originální díly zaručí 100% kvalitu opravy a bezpečnost vozidla.

Školení Oprava Vašeho vozidla bude provedena speciálně proškoleným a kvalifikovaným personálem. Pouze tak může být zaručena odborně provedená oprava.

Pomoc Servisní partneři jsou připraveni Vám pomoci 24 hodin denně, na místě nebo pomocí odtahové služby. Díky náhradním vozům Vám zajistí nepřetržitou mobilitu. Podpora při vyřizování pojistné události a při jednání s pojišťovnou je naprostou samozřejmostí.

Uchování hodnoty Na Vašem vozidle bude po opravě zachována nejvyšší možná hodnota. Vždy se používají výhradně nové originální díly.

Záruka Vše zůstane zachováno: Záruka za vady, 12letá záruka proti prorezavění (nebo dle záruky poskytnuté výrobcem) a záruka mobility.