Audi Logo

A3 allstreet

Audi A3 Sedan boční pohled zepředu

Nadčasový design, který okouzlí.

Nové Audi A3 allstreet kombinuje extrovertní design s potěšením z jízdy a vysokou každodenní praktičností. Výrazné terénní prvky a osmiúhelníkový design Audi Singleframe zajišťují mohutný a nezaměnitelný vzhled. Zažijte jízdu, která Vás uchvátí.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi A3 allstreet v interaktivním 3D zobrazení.

 

Městský univerzál.

Nové Audi A3 allstreet není obyčejné. Osmiúhelníkový rám Audi Singleframe s vlastní konstrukcí, vysoce kontrastní designové prvky v selenitově stříbrné barvě a robustní terénní vnější boční prahy - nezávislost je v designu oslavována.

Obchod s aplikacemi Audi ve Vašem Audi.

Přímo v MMI ve vozidle můžete používat širokou a neustále se rozšiřující nabídku populárních aplikací, jako je Spotify nebo YouTube, aniž byste museli používat chytrý telefon.

Poznámka: Obrázek pochází z Audi A3 Sportback.

Zažijte digitalizaci.

Navigujte, komunikujte, informujte se nebo si užívejte rozsáhlou nabídku infotainmentu - s navigací MMI plus s MMI touch. Nabízí také širokou škálu služeb Audi connect, které Vám otevírají digitální svět mobility.

Dynamika na cestách.

Nové Audi A3 allstreet je k dispozici s výkonnými a účinnými pohonnými jednotkami o výkonu od 110 kW. Díky tomu si můžete vychutnat potěšení z jízdy a komfort na vysoké úrovni.

Flexibilní prostor.

Praktické pro každodenní použití, variabilní pro volný čas. S opěradlem zadního sedadla děleným v poměru 40 : 20 : 40 je nové Audi A3 allstreet mimořádně flexibilním společníkem. Po úplném sklopení sedadel se objem zavazadlového prostoru dokonce zvětší z 380 na 1200 litrů.

Intenzivní zvukový zážitek.

Ve Vašem novém Audi A3 allstreet je na přání k dispozici prémiový audiosystém SONOS s 3D zvukem. O působivý hudební zážitek se postará 15 vysoce výkonných reproduktorů včetně subwooferu. Brilantní reprodukci vysokých a nízkých tónů i bohaté basy si můžete vychutnat naplno.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi A3 Sportback.

Audi exclusive.

Proměňte své nové Audi A3 allstreet v inspirativní unikát, který bude stejně nezaměnitelný jako Vy. Vyberte si z různých individuálních laků, jako je například zelený lak Goodwood s perleťovým efektem.

Stejně rozmanité jako život sám.

Originální příslušenství Audi nabízí mnoho možností, jak svému vozu Audi dodat několik dalších aspektů. Využijte individuální řešení, která zaujmou fascinujícím designem a vysokou funkčností.

Audi A3 Sportback.

Audi A3 Limuzína.