Audi Logo
 
 
Audi A3 Sportback pohled zepředu

Zažijte jízdu, která vás uchvátí.

Poznejte nové Audi A3 Sportback s výrazným designem přední a zadní části a dynamickou siluetou. S ním jste na silnici digitálně a plně propojeni.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi A3 Sportback v interaktivním 3D zobrazení.

První dojem se počítá.

Sami se rozhodnete, jaký lak si pro nové Audi A3 Sportback přejete, například v zelené metalíze District.

Ještě více prostoru.

Praktické pro každodenní použití, variabilní pro volný čas. S opěradlem zadního sedadla děleným v poměru 40 : 20 : 40 je nové Audi A3 Sportback mimořádně flexibilním společníkem. Po úplném sklopení sedadel se objem zavazadlového prostoru dokonce zvětší z 380 na 1200 litrů.

Intenzivní zvukový zážitek.

Ve Vašem novém Audi A3 Sportback je na přání k dispozici prémiový audiosystém SONOS s 3D zvukem. O působivý hudební zážitek se postará 15 vysoce výkonných reproduktorů včetně subwooferu. Brilantní reprodukci vysokých a nízkých tónů i bohaté basy si můžete vychutnat naplno.

Obchod s aplikacemi Audi ve vašem Audi.

Přímo v MMI svého vozidla můžete používat širokou a neustále se rozšiřující nabídku populárních aplikací, jako je Spotify nebo YouTube, aniž byste museli používat chytrý telefon.

 

Digitalizace.

Navigujte, komunikujte, informujte se nebo si užívejte rozsáhlou nabídku infotainmentu - s navigací MMI plus s MMI touch. Nabízí také širokou škálu služeb Audi connect, které Vám otevírají digitální svět mobility.

 

Dynamika z každého pohledu.

Zvýšený komfort nebo sportovní jízdní vlastnosti - je jen na Vás, jak budete s novým Audi A3 Sportback jezdit. Kromě toho Vás při jízdě podpoří inteligentní asistenční systémy a mild-hybridní technologie může zajistit rekuperaci energie.

Audi exclusive

Proměňte své nové Audi A3 Sportback v inspirativní unikát, který bude stejně nezaměnitelný jako Vy. Vyberte si z různých individualizovaných laků, jako je červená metalíza Shiraz.

 

Stejně rozmanité jako život sám.

Originální příslušenství Audi nabízí mnoho možností, jak vylepšit Vaše Audi mnoha způsoby. Využijte individuální řešení, která zaujmou fascinujícím designem a vysokou funkčností.

Audi A3 Limuzína.

Audi A3 allstreet.