Audi Logo

MMI Navigace plus a Audi connect navigace & infotainment

Využijte výhodu individuální aktivace vybrané výbavy a využijte službu Functions on Demand k objednání nadstandardní výbavy, kterou je infotainment systém MMI Navigation plus s ovládáním MMI zahrnující balíček Audi connect Navigation & Infotainment¹. Kromě inovativní navigační technologie můžete očekávat maximálně snadné ovládání a celou řadu dalších výhod.

Na jakou dobu si lze pořídit infotainment systém MMI Navigation plus včetně Audi connect

Pro spontánní řidiče

1 měsíc*

Pro ty, kteří rádi plánují

1 rok

Pro odhodlané

Na stálo

Neomezeně

* Každou z nabízených funkcí si může uvedený hlavní uživatel vyzkoušet po dobu 1 měsíce za symbolický poplatek 25 Kč. Tuto nabídku mohou ročně využít maximálně 2 hlavní uživatelé jednoho vozu. Ceny zobrazené v aplikaci myAudi v době nákupu jsou právně závazné. Ceny se mohou u jednotlivých vozidel a výbavy lišit.

Jaké výhody nabízí infotainment systém MMI Navigation plus včetně Audi connect

Velký dotykový barevný displej rozhraní MMI s úhlopříčkou 10,1" a s vysokým rozlišením (1 540 x 720) Vám nabízí obdobný uživatelský zážitek jako chytrý telefon. Redukování grafických prvků a nabídková struktura přizpůsobená potřebám uživatele mají za úkol zajistit co nejintuitivnější ovládání. Vyhledávání v rámci rozhraní MMI je založeno na zadávání volného textu a velmi rychle vede k nalezení požadovaného výrazu. Rozpoznání přirozené řeči je další komfortní funkcí, díky níž vůz rozumí mnoha formulacím používaným v běžném životě.

 • Osobní asistent na trase: pokud je aktivovaný, sleduje dopravní situaci na pravidelně projížděných trasách.
 • Online dopravní informace²
 • Dotykové rozhraní MMI touch umožňuje rychlé, intuitivní ovládání prostřednictvím zadání cíle pomocí ručního psaní, volného pohybu ruky a přibližování mapy.
 • Jednoduché ovládání infotainment systému díky možnosti interakce prostřednictvím přirozeného jazyka³.
 • Podrobné informace o trase: náhled mapy, výběr alternativních tras, body zájmu POI, doporučení optimálních jízdních pruhů, označení sjezdů z dálnice, podrobné mapy křižovatek a mnoho dalšího.
 • Díky upozornění na rychlostní limity a stoupání můžete řídit předvídavě.
 • Pro vybraná města jsou k dispozici rozšířené 3D modely měst.
 • Místní informace: zobrazení specifických informací pro danou zemi.
 • Zahrnuje celé portfolio balíčku Audi connect Navigation & Infotainment³

Dostupnost výbavy a funkcí se může u jednotlivých modelů lišit. Dostupnost dodatečných funkcí pro Váš konkrétní vůz Audi si můžete ověřit v aplikaci myAudi.

Komfort

Flexibilní možnosti objednání dle individuálních potřeb

Efektivita

Využití navigačních podkladů pro předvídavější jízdu

Přehled

Snazší orientace v prostředí díky podrobným mapovým podkladům ve vysokém rozlišení

Podmínky pro zadání objednávky

Infotaiment systém MMI Navigation plus s dotykovým rozhraním MMI touch a včetně balíčku Audi connect Navigation & Infotainment plus lze prostřednictvím služby Functions on Demand objednat v případě, že se jedná o vůz Audi A4* (od modelového roku 2020), Audi A5* (od modelového roku 2020) nebo o Audi Q5* (od modelového roku 2021). Mimo to budete potřebovat:

 • ověřený účet myAudi, kde jste vedeni jako hlavní nebo sekundární uživatel
 • dostupnost služby Functions on Demand ve Vašem voze
 • kompatibilní chytrý telefon iPhone nebo Android4

Právní upozornění

1 Navigační podklady pro podporované země jsou dostupné na integrovaném úložišti SSD. Bližší informace Vám poskytne Váš autorizovaný partner Audi. 2 Dodanou verzi mapy lze jednou za čtvrt roku zdarma aktualizovat a to maximálně po dobu pěti let od ukončení výroby dané generace instalovaného infotainment systému. Aktuální navigační podklady lze stáhnout z platformy myAudi na adrese www.audi.de/myaudi, přičemž je lze nainstalovat do vozu prostřednictvím USB disku. Při využití služby Audi connect lze stáhnout a aktualizovat mapy pro domácí region přímo ve voze. Mimo to si můžete za poplatek nechat instalovat navigační data autorizovaným partnerem Audi. 3 V mnoha zemích jsou dostupné také online dopravní informace Audi connect. Bližší informace Vám poskytne Váš autorizovaný partner Audi.

4 Informace o kompatibilních chytrých telefonech získáte u svého autorizovaného partnera Audi.

* U vozů vyrobených pro český trh je služba Functions on Demand k dispozici od modelového roku 2023.