Audi Logo

Audi smartphone interface

Vaše spojení se světem: rozhraní Audi Smartphone interface¹, ² Vám umožní bezdrátově a pohodlně využívat vybrané funkce a aplikace třetích stran ve Vašem chytrém telefonu³ iPhone nebo Android prostřednictvím uživatelského rozhraní MMI Vašeho vozu.

 

Na jakou dobu si lze pořídit rozhraní Audi Smartphone interface

Pro spontánní řidiče

1

měsíc*

Pro ty, kteří rádi plánují

1

rok

Pro odhodlané

Na stálo

Neomezeně

* Každou z nabízených funkcí si může uvedený hlavní uživatel vyzkoušet po dobu 1 měsíce za symbolický poplatek 25 Kč. Tuto nabídku mohou ročně využít maximálně 2 hlavní uživatelé jednoho vozu. Ceny zobrazené v aplikaci myAudi v době nákupu jsou právně závazné. Ceny se mohou u jednotlivých vozidel a výbavy lišit.

V čem Vám rozhraní Audi Smartphone interface zpříjemní život

Chcete svůj chytrý telefon používat i za jízdy a současně chcete mít přístup k aplikacím a funkcím, na které jste zvyklí? Rozhraní Audi Smartphone interface propojí Váš chytrý telefon s palubním systémem Vašeho vozu, čímž přenese uživatelské rozhraní Apple Car Play nebo Android do Vašeho Audi. Díky tomuto řešení získáte přístup k funkcím telefonu, jako jsou navigace, telefonování, hudba a vybrané aplikace třetích stran. Obsah Vašeho chytrého telefonu se přenese přes USB a bude se zobrazovat přímo na displeji MMI, načež bude možné funkce telefonu pohodlně ovládat prostřednictvím rozhraní MMI nebo hlasového ovládání.

Stačí si rozhraní Audi Smartphone interface jednoduše prostřednictvím služby Functions on Demand dodatečně přidat do konfigurace Vašeho vozu a vyzkoušet si, zda bude vyhovovat Vašim potřebám.

Dostupnost výbavy a funkcí se může u jednotlivých modelů lišit. Dostupnost dodatečných funkcí pro Váš konkrétní vůz Audi si můžete ověřit v aplikaci myAudi.

Komfort

Flexibilita s ohledem na dobu využívání

Intuitivní řešení

Zobrazení vybraných aplikací a funkcí chytrého telefonu na displeji rozhraní MMI

Jistota

Rychlý přístup k informacím za jízdy.

Podmínky pro zadání objednávky

Rozhraní Audi Smartphone interface lze prostřednictvím služby Functions on Demand objednat v případě, že se jedná o vůz Audi A4* (od modelového roku 2020), Audi A5* (od modelového roku 2020), Audi A6* (od modelového roku 2021), Audi A7* (od modelového roku 2021), Audi Q5* (od modelového roku 2021), Audi Q7* (od modelového roku 2021), Audi Q8* (od modelového roku 2021) nebo model e-tron* (od modelového roku 2020). Mimo to budete potřebovat:

  • ověřený účet myAudi, kde jste vedeni jako hlavní nebo sekundární uživatel
  • dostupnost služby Functions on Demand ve Vašem voze
  • kompatibilní chytrý telefon iPhone nebo Android³
 

Právní upozornění

1 Automobilka Audi nemá žádný vliv na to, jaké aplikace se prostřednictvím rozhraní Audi smartphone zobrazují. Za obsah a funkce zobrazené v aplikacích odpovídají příslušní poskytovatelé. 2 Informace o dostupnosti této výbavy v jednotlivých zemích Vám poskytne Váš autorizovaný partner Audi. 3 Informace o kompatibilních chytrých telefonech získáte u svého autorizovaného partnera Audi.

* U vozů vyrobených pro český trh je služba Functions on Demand k dispozici od modelového roku 2023.