Audi Logo

Paket rozšířených funkcí světlometů

Paket rozšířených funkcí světlometů¹ obsahuje adaptivní světlo zlepšující viditelnost za nočních podmínek přizpůsobování světelného paprsku podmínkám silničního prostředí (město, dálnice / rychlostní silnice, osvětlení zatáček a křižovatek).

Na jakou dobu si lze pořídit paket rozšířených funkcí světlometů

Pro spontánní řidiče

1 měsíc*

Pro ty, kteří rádi plánují

1 rok

Pro odhodlané

Na stálo

Neomezeně

* Každou z nabízených funkcí si může uvedený hlavní uživatel vyzkoušet po dobu 1 měsíce za symbolický poplatek 25 Kč. Tuto nabídku mohou ročně využít maximálně 2 hlavní uživatelé jednoho vozu. Ceny zobrazené v aplikaci myAudi v době nákupu jsou právně závazné. Ceny se mohou u jednotlivých vozidel a výbavy lišit.

Výhody paketu rozšířených funkcí světlometů

LED diody v LED světlometech přebírají v tomto případě taktéž funkci dynamických natáčivých světel. Protože se pohyb světlometů řídí navigačními podklady palubního systému, světlomety se přizpůsobují situaci těsně před otočením volantu. Pro zajištění dobrého rozhledu budete mít ve svém Audi e-tron k dispozici tři různé režimy světlometů - městské osvětlení, dálniční světlo a osvětlení pro venkovské silnice. Velmi atraktivní funkcí, která rozhodně upoutá pozornost, je futuristicky působící dynamická světelná sekvence uvítacího / doprovodného osvětlení. Paket rozšířených funkcí světlometů lze jednoduše prostřednictvím služby Functions on Demand dodatečně přidat do konfigurace Vašeho vozu a vyzkoušet si, zda bude vyhovovat Vašim potřebám.

Dostupnost výbavy a funkcí se může u jednotlivých modelů lišit. Dostupnost dodatečných funkcí pro Váš konkrétní vůz Audi si můžete ověřit v aplikaci myAudi.

Komfort

Flexibilní možnosti objednání dle individuálních potřeb

Efektivita

Lepší osvětlení zatáček díky natáčivých xenonovým světlometům

Bezpečnost

Lepší viditelnost za nočních podmínek díky přizpůsobení osvětlení okolnímu prostředí

Podmínky pro zadání objednávky

Paket rozšířených funkcí světlometů lze prostřednictvím služby Functions on Demand objednat pro vozy e-tron* (od modelového roku 2020). Mimo to budete potřebovat:

  • ověřený účet myAudi, kde jste vedeni jako hlavní nebo sekundární uživatel
  • dostupnost služby Functions on Demand ve Vašem voze
  • kompatibilní chytrý telefon iPhone nebo Android²

Právní upozornění

1 Upozornění: uvedené systémy fungují pouze v rámci svých systémových limitů, přičemž je jejich smyslem řidiče podpořit. Za bezpečný pohyb vozu na silnici a sledování dopravní situace zůstává zodpovědný řidič.

2 Informace o kompatibilních chytrých telefonech získáte u svého autorizovaného partnera Audi.

* U vozů vyrobených pro český trh je služba Functions on Demand k dispozici od modelového roku 2023.