Audi Logo
Audi A3 Limousine seitliche Frontansicht

Každý detail je uměleckým dílem.

Elegantní silueta a výrazný design přední a zadní části vozu vzbuzují emoce. S novým Audi A3 Limuzína jste i na silnici digitálně a plně propojeni.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi A3 Limuzína v interaktivním 3D zobrazení.

 

První dojem se počítá.

Sami se rozhodnete, jaký lak nového Audi A3 Limuzína chcete, například v červené metalíze Progressive.

Variabilní prostor.

Praktické pro každodenní použití, variabilní pro volný čas. Díky opěradlu zadních sedadel dělenému v poměru 40 : 20 : 40 je nové Audi A3 Limuzína mimořádně flexibilním společníkem. Objem zavazadlového prostoru za druhou řadou sedadel je 425 litrů.

Intenzivní zvukový zážitek.

Prémiový audiosystém SONOS s 3D zvukem je ve Vašem novém Audi A3 Limuzína k dispozici na přání. O působivý hudební zážitek se postará 15 vysoce výkonných reproduktorů včetně subwooferu. Brilantní reprodukci vysokých a nízkých tónů i bohaté basy si můžete vychutnat naplno.

Poznámka: Ilustrace pochází z modelu Audi A3 Sportback.

Obchod s aplikacemi Audi ve vašem Audi.

Přímo v MMI svého vozidla můžete používat širokou a neustále se rozšiřující nabídku populárních aplikací, jako je Spotify nebo YouTube, aniž byste museli používat chytrý telefon.

Poznámka: Obrázek pochází z Audi A3 Sportback.

Digitalizace.

Navigujte, komunikujte, buďte informováni nebo si užívejte rozsáhlou nabídku infotainmentu - s navigací MMI plus s MMI touch. Nabízí také širokou škálu služeb Audi connect, které Vám otevírají digitální svět mobility.

Dynamika ze všech úhlů pohledu.

Zvýšený komfort nebo sportovní jízdní vlastnosti - je jen na Vás, jak chcete své nové Audi A3 Limuzína řídit. Kromě toho Vás při jízdě podpoří inteligentní asistenční systémy a o rekuperaci energie se postará mild-hybridní technologie.

Audi exclusive.

Proměňte své nové Audi A3 Limuzínu v inspirativní unikát, který bude stejně nezaměnitelný jako Vy. Vyberte si z různých individualizovaných laků, jako je zelená metalíza Java.

Stejně rozmanité jako život sám.

Originální příslušenství Audi nabízí mnoho možností, jak vylepšit Vaše Audi mnoha způsoby. Využijte individuální řešení, která zaujmou fascinujícím designem a vysokou funkčností.

Audi A3 Sportback.

Audi A3 allstreet.