Audi Logo
 

Výkon

245

kW (333 PS)

Zrychlení (0-100 km/h)

4,7

Sek.

Maximální točivý moment

420

Nm

Audi S3 Limousine Front

Rozdíl je dán písmenem S.

Nové Audi S3 limuzína vyhovuje lidem, kteří mají rádi dynamiku v každodenním životě. Jeho sportovní a elegantní charakter podtrhuje řada detailů specifických pro S v exteriéru i interiéru.

 

Jízdní dynamika, která nadchne.

Nové Audi S3 Limuzína přináší čisté potěšení z jízdy. Výkonný motor, standardní pohon quattro a další technické vychytávky podtrhují jeho sportovní a elegantní charakter.

Sportovní ve všech směrech.

Sami se rozhodnete, jaký lak chcete pro nové Audi S3 Limuzína (1) , například v modré metalíze Ascari (11).

Prostorné a praktické

Praktické pro každodenní použití, variabilní pro volný čas. S opěradlem zadního sedadla děleným v poměru 40 : 20 : 40 je nové Audi S3 Limuzína (1) mimořádně flexibilním společníkem. Objem zavazadlového prostoru za druhou řadou sedadel je 325 litrů.

Intenzivní zvukový zážitek.

V novém Audi S3 Limuzína (1) je na přání k dispozici audiosystém SONOS Premium s 3D zvukem. O působivý hudební zážitek se postará 15 vysoce výkonných reproduktorů včetně subwooferu. Brilantní reprodukci vysokých a nízkých tónů i bohaté basy si můžete vychutnat naplno.

Obchod s aplikacemi ve vašem Audi.

Přímo v MMI svého vozidla můžete používat širokou a neustále se rozšiřující nabídku populárních aplikací, jako je Amazon Music (13), Spotify nebo YouTube, aniž byste museli používat chytrý telefon.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi A3 Sportback (8).

 

Zažijte digitalizaci.

Navigujte, komunikujte, informujte se nebo si užívejte rozsáhlou nabídku infotainmentu - s navigací MMI plus s MMI touch (4). Nabízí také širokou škálu služeb Audi connect (4,3), které vám otevírají digitální svět mobility.

 

Audi exclusive.

Proměňte své nové Audi S3 Limuzínu (1) v inspirativní unikát, který bude stejně nezaměnitelný jako vy. Vyberte si z různých individualizovaných laků, jako je sametově fialová - nebo se rozhodněte pro obzvláště matný vzhled laku Daytona (16).

 

Audi S3 Sportback.

Audi A3 Limuzína.