Audi Logo

Výkon

245

kW (333 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

4,7

Sek.

Maximální točivý moment

420

Nm

 
Dynamische Frontansicht Audi S3 Sportback

Přijměte výzvu a probuďte v sobě dravce.

Nové Audi S3 Sportback: působivá jízdní dynamika v kombinaci se sportovním charakterem.

Jízdní dynamika, která nadchne.

Nové Audi S3 Sportback (1) je čistá radost z jízdy. Výkonný motor, standardní pohon quattro a další technické vychytávky z něj dělají skutečný sportovní vůz.

Sportovní ve všech směrech.

Sami se rozhodnete, jaký lak chcete pro nové Audi S3 Sportback (1), například v matné šedé barvě Daytona s polárním matným lakem Audi exclusive.

Zavazadlový prostor.

Praktické pro každodenní použití, variabilní pro volný čas. S opěradlem zadního sedadla děleným v poměru 40 : 20 : 40 je nové Audi S3 Sportback (1) mimořádně flexibilním společníkem. Po úplném sklopení sedadel se objem zavazadlového prostoru dokonce zvětší z 325 na 1145 litrů.

Intenzivní zvukový zážitek.

V novém Audi S3 Sportback (1) je na přání k dispozici audiosystém SONOS Premium s 3D zvukem. O působivý hudební zážitek se postará 15 vysoce výkonných reproduktorů včetně subwooferu. Brilantní reprodukci vysokých a nízkých tónů i bohaté basy si můžete vychutnat naplno.

Obchod s aplikacemi ve vašem Audi.

Přímo v MMI svého vozidla můžete používat širokou a neustále se rozšiřující nabídku populárních aplikací, jako je Amazon Music (11), Spotify nebo YouTube, aniž byste museli používat chytrý telefon.

Poznámka: Obrázek pochází z Audi A3 Sportback (7).

 

Zažijte digitalizaci.

Navigujte, komunikujte, informujte se nebo si užívejte rozsáhlou nabídku infotainmentu - s navigací MMI plus s MMI touch (4). Nabízí také širokou škálu služeb Audi connect (4,3) , které vám otevírají digitální svět mobility.

Audi exclusive.

Proměňte své nové Audi S3 Sportback (1) v inspirativní unikát, který bude stejně nezaměnitelný jako vy. Vyberte si z různých individuálních laků, jako je například šípkově šedý perleťový efekt - nebo se rozhodněte pro obzvláště matný vzhled s lakem Daytona grey matt8 s polárním matným efektem.

 
 

Audi S3 Limuzína.

Audi A3 Sportback.