Audi Logo

e-tron GT quattro

 

Výkon

350

kW

Celkový elektrický točivý moment: 630 Nm

Zrychlení (0–100 km/h)

4.1

s

Dojezd (WLTP) až

501

km

Exteriér ztělesňující výkon

Nápady, které tvoří budoucnost. Proporce modelu Gran Turismo - nízká silueta, široce rozkročený postoj a dlouhý rozvor náprav - ukazují, jak lze propojit ryzí sportovní charakter s každodenní využitelností. Křivky karoserie vymodelované se sochařskou zručností jsou ztělesněním síly a výkonu.

Interiér jako žádný jiný

Propojení inovativních technologií s mimořádnou sportovností, prémiovou kvalitou a komfortem dostává v interiéru e-tronu GT nový rozměr. K unikátnímu pocitu z jízdy pomohou i sportovní sedadla plus s integrovanými opěrkami hlavy a výrazným bočním polstrováním. které při sportovní jízdě a v zatáčkách poskytují vynikající oporu.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Nabíjení doma i na cestách

800voltová lithium-iontová baterie integrovaná naplocho do podvozku má mimořádně vysoký výkon - jak při nabíjení, tak při jízdě. Ve spojení se systémem rekuperace byl podle metody měření WLTP stanoven dojezd až 501 km (kombinovaná spotřeba energie v kWh/100 km: 20,1-21,8; kombinované emise CO₂ v g/km: 0). Údaje o spotřebě energie a emisích CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla. Pro vozidlo jsou k dispozici pouze hodnoty spotřeby a emisí podle WLTP, nikoli podle NEDC.

Baterie nabitá z 5 % na 80 % za

22.5

min.

(za ideálních podmínek)

Nabíjecí systém

800

Voltů

Maximální nabíjecí výkon: 270 kW

Kapacita baterie (netto) až

83.7

kWh

Jízdní dynamika

Plně variabilní pohon quattro ve spojení s elektrickým pohonem zajišťuje inteligentní rozdělování výkonu mezi jednotlivá kola. Za dobrých trakčních podmínek je poháněna především přední náprava.

Audi exclusive

Staňte se sami designérem a upravte si své Audi e-tron GT quattro tak, aby bylo stejně jedinečné jako Vaše osobnost.

 

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

 

Audi RS e-tron GT

Kombinovaná spotřeba energie v kWh/100 km: 20,2-22,5; kombinované emise CO₂ v g/km: 0.

Informace o spotřebě energie a emisích CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla. Pro vozidlo jsou k dispozici pouze hodnoty spotřeby a emisí podle WLTP, nikoliv podle NEDC.