Audi Logo
 

Výkon, až

250

kW (340 PS)

Maximální objem zavazadlového prostoru, až

605

l

Přípustná hmotnost přívěsu, až

3.500

kg1

 
Audi Q8 seitliche Heckansicht

Silný charakter v elegantní podobě

Nové Audi Q8 SUV fascinuje svými působivými proporcemi, sportovními liniemi kupé, prostorným interiérem a dynamickými výkony.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a prohlédněte si Audi Q8 SUV v interaktivním 3D zobrazení.

Výkon a elegance v exteriéru

Nové Audi Q8 SUV ukazuje své terénní geny s klasickou architekturou quattro a mohutnou linií ramen. Elegantně se svažující linie střechy, výrazná maska chladiče Audi Singleframe, kruhy Audi v plochém 2D vzhledu a zejména paket exteriéru S line přispívají ke sportovnímu vzhledu..

Progresivita přeměněná ve světlo

Díky předním HD Matrix LED světlometům a zadním digitálním OLED světlům máte na výběr ze čtyř párů světelných podpisů, které vytvářejí výraznou světelnou show. Zadní světla jsou vybavena funkcí detekce přiblížení, která aktivuje všechny OLED segmenty stojícího vozidla, jakmile se k němu přiblíží účastníci silničního provozu.

Koncept multifunkčního prostoru

Prostorný interiér působí ještě vzdušněji díky panoramatické skleněné střeše. Posuvná třídílná zadní lavice plus vytváří variabilní prostor. Lze ji také zcela sklopit a získat tak maximální objem zavazadlového prostoru o objemu 1755 litrů.

Obchod s aplikacemi Audi ve Vašem Audi

Používejte oblíbené aplikace, jako je Spotify nebo YouTube, přímo v MMI ve vozidle - bez nutnosti používat chytrý telefon.

Poznámka: Obrázek je převzatý z Audi SQ8 Sportback e-tron.

Dynamicky všestranný

Audi Q8 SUV Vám dává pocit svobody a jistoty při pohybu vpřed. Díky sportovnímu výkonu, terénním schopnostem a tažné kapacitě až 3,5 tuny je neocenitelně všestranné.

 

Audi SQ8 SUV

Emise CO₂ (kombinované) v g/km: 227–291;

Spotřeba paliva (kombinovaná) in l/100 km: 12,0–12,8.

Pro vozidlo jsou k dispozici pouze hodnoty spotřeby a emisí podle WLTP, nikoli podle NEDC.