Audi Logo
 

Výkon

373

kW (507 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

4.1

Sek.

Maximální točivý moment

770

Nm

 
Audi SQ8 shora

Osobitý výkon

Audi SQ8 SUV spojuje emoce sportovního vozu a prostornost SUV díky svým vynikajícím jízdním výkonům a progresivnímu designu kupé.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a prohlédněte si Audi SQ8 SUV v interaktivním 3D zobrazení.Rychlý konfigurátor.

Silný výkon

Sportovní zážitek z jízdy a vysoká úroveň komfortu nejsou v Audi SQ8 SUV v rozporu. Díky inovativním technologiím podvozku, pohonu quattro a výkonnému osmiválcovému motoru TFSI (spotřeba paliva (kombinovaná) v l/100 km: 12,0-12,8; emise CO₂ (kombinované) v g/km: 272-291) poskytuje vzrušující dynamiku i mimořádnou stabilitu na silnici.

Efektní vzhled

Audi SQ8 SUV zaujme modrou metalízou Waitomo a panoramatickou skleněnou střechou. Hliníkové kryty vnějších zpětných zrcátek a červené brzdové třmeny jsou výraznými detaily, které vyzařují exkluzivitu.

Progresivita přeměněná ve světlo

Díky předním HD Matrix LED světlometům a zadním digitálním OLED světlometům máte na výběr ze čtyř párů světelných podpisů, které vytvářejí výrazný světelný efekt. Zadní světla jsou vybavena funkcí detekce přiblížení, která aktivuje všechny OLED segment stojícího vozidla, jakmile se k němu přiblíží účastníci silničního provozu

Flexibilní uspořádání prostoru

Díky posuvným třídílným zadním sedadlům plus si můžete vytvořit variabilní prostor. Pro maximální objem zavazadlového prostoru je můžete také zcela sklopit a dosáhnout objemu zavazadlového prostoru 1755 litrů.

Spotřeba paliva (kombinovaná) v l/100 km: 12,0-12,8; emise CO₂ (kombinované) v g/km: 272-291.

Obchod s aplikacemi Audi ve Vašem Audi

Používejte oblíbené aplikace, jako je Spotify nebo YouTube, přímo v MMI ve vozidle - bez nutnosti používat chytrý telefon. Der Audi Application Store in Ihrem Audi

Poznámka: Obrázek je převzatý z Audi Q8 SUV.

 
 

Výraznější. S Audi exclusive

Proměňte své Audi SQ8 SUV v inspirující unikát, který bude stejně nezaměnitelný jako Vy - s Audi exclusive. S vybranými dekoracemi, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle Vašich představ.

 
 

Audi Q8 SUV

Emise CO₂ (kombinované) v g/km: 210-260; spotřeba paliva (kombinovaná) v l/100 km: 8,0-11,4.

Pro vozidlo jsou k dispozici pouze hodnoty spotřeby a emisí podle WLTP, nikoli NEDC.