Audi Logo
Stanovte si své výzvy. Audi rewards

Přijměte výzvu

Aktivujte si až tři výzvy z různých kategorií a pak jen sbírejte body. Pokud budete aplikaci Audi connect plug and play používat během svých každodenních cest, brzy se začnete posouvat na stále vyšší úrovně. Za dosažení nové úrovně na vás vždy čeká atraktivní odměna, kterou si můžete po předchozí domluvě vyzvednout u vašeho partnera Audi.

 
 

Jak to funguje

  1. Nainstalujte si aplikaci Audi connect plug and play
  2. Sbírejte body pomocí různých způsobů
  3. Dosahujte nových úrovní nasbíráním dostatečného počtu bodů
  4. Kontaktujte partnera Audi prostřednictvím aplikace a domluvte se s ním na převzetí odměny

V aplikaci se nachází kategorie "Odměny Audi" (Audi rewards), kde můžete sbírat body například za dokončení výzev nebo za pravidelné používání aplikace Audi connect plug and play*, například během vašich běžných jízd do práce, za nákupy či za sportem. Nasbírané body vám pomáhají dosahovat vyšších úrovní, přičemž za každou dokončenou úroveň máte nárok na odměnu.

*Aplikaci lze využívat pouze v kombinaci s modulem Audi DataPlug, který si můžete zakoupit u autorizovaného partnera Audi. Tímto zařízením je možné dodatečně vybavit celou řadu modelů vyrobených od roku 2008.

Bližší informace o pravidlech a podmínkách účasti v tomto programu najdete v odkazovaném PDF dokumentu.

Nainstalujte si aplikaci Audi connect plug and play

K využívání kategorie "Odměny Audi" (Audi rewards) budete potřebovat aplikaci Audi connect plug and play a zařízení Audi DataPlug, které je dostupné u autorizovaných partnerů Audi. Modul Audi DataPlug je kompatibilní s většinou modelů Audi vyrobených od roku 2008.

Sbírejte body a dosahujte nových úrovní

Při pravidelném používání aplikace Audi connect plug and play, například během vašich běžných jízd do práce, za nákupy či za sportem, můžete zdolávat různé výzvy a získávat tak body. Tímto způsobem můžete dosáhnout bronzové, stříbrné, zlaté a nakonec i platinové úrovně.

Získávejte odměny

Každé dosažení nové úrovně zaslouží odměnu. Svůj nárok na získání exkluzivní odměny z nabídky Audi po dosažení nové úrovně můžete uplatit pomocí aplikace Audi connect plug and play u svého partnera Audi.

Jak sbírat body

V aplikaci

Využijte na maximum výhody nabízené aplikací Audi connect plug and play.

Řízením

Sbírejte body během svých každodenních cest.

Výzvy

Přijímejte stále nové výzvy.

Používání aplikace

Někdy nemusíte pro získání bodů udělat doslova vůbec nic. Na začátečnické úrovni získáte 3 000 bodů již při registraci a dalších 50 navíc dostanete za každý den používání aplikace. Jestliže zadáte datum registrace svého vozidla, získáte jednorázově 500 bodů za každé "narozeniny" vozu. Tímto způsobem se některé z přijatých výzev prakticky splní samy.

Používání vozu

V rámci této disciplíny budete získávat body při každodenních jízdách do práce či na nákupy, ale také když vyrazíte na další cestu. Není to nic složitého, za každé 2 kilometry ujeté ve svém Audi získáte 1 bod.

Výzvy

Zpestřete si každodenní život zábavnými řidičskými výzvami, jejichž plnění vás bude posouvat na další úrovně. Za každou úspěšně splněnou výzvu se na váš účet připíše 50 až 4 000 bodů. Přesný počet bodů za každou z výzev se zobrazuje v příslušné kategorii "Odměny Audi" (Audi rewards).

VzdálenostVeškeré body zde se vztahují k vzdálenosti, kterou ujedete během různých jízd.
DovednostiTato výzva se týká vašeho jízdního stylu. Pro získání bodů musí být v optimální rovnováze všechny možné parametry, od otáček motoru až po teplotu chladicí kapaliny.
ObjevováníVyrážejte na objevné cesty a navštěvujte památky a zajímavosti ve svém okolí.
ČasV této kategorii je uvedeno, do kdy byste měli splnit jednotlivé výzvy.
Životní prostředíZde jste odměňováni za jízdní styl šetrný k životnímu prostředí.
BonusAbyste mohli odemknout bonus, je třeba dokončit určitý počet jízd a současně si zaznamenávat každé čerpání paliva.
Neviditelné výzvyNeviditelné výzvy běží na pozadí, přičemž je není nutné aktivně spouštět. Jednoduše si vychutnávejte jízdu a nechte se překvapit získáním nových bodů.

Získávejte odměny

Dosažením každé nové úrovně získáváte atraktivní odměnu od Audi. O tyto odměny můžete snadno požádat prostřednictvím aplikace svého partnera Audi a domluvit si s ním způsob jejich předání.

Zvolený partner Audi nemusí být schopen poskytnout všechny níže uvedené odměny.

Níže je uveden přehled všech odměn:

Klikněte zde pro přehled odměn

Bronzová úroveň: Osvěžovač vzduchu (10 000 bodů)

Odměna: Osvěžovač vzduchu Gecko

Stříbrná úroveň: Deštník Audi (50 000 bodů)

Odměna: Deštník Audi

Zlatá úroveň: Osuška Audi (100 000 bodů)

Odměna: Osuška Audi

Platinová úroveň: Audi box (150 000 bodů)

Odměna: Audi box (čistič displeje 2v1, hadřík na čištění displeje, osvěžovač vzduchu)

Audi connect plug and play - chytré spojení

Aplikace Audi connect plug and play propojí pomocí modulu Audi DataPlug palubní systém vašeho vozu (vyrobeného od roku 2008) s vaším smartphonem. Přečtěte si o výhodách, které nabízí snadno dostupný přehled všech důležitých informací o vašem voze.

Často kladené otázky

Body sbíráte při svém každodenním cestování, plněním výzev a na základě pravidelného používání aplikace Audi connect plug and play. Nasbírané body můžete využít k dosažení nových úrovní. Po dosažení nové úrovně vás čeká atraktivní odměna, kterou si můžete po předchozí domluvě vyzvednout u partnera Audi.

V hlavní nabídce aplikace Audi connect plug and play kliknete na možnost "Odměny Audi" (Audi rewards), načež se dostanete na informační stránku. Zde kliknete na možnost "Nová výzva" (New challenge) v horní části stránky. Pak si jen stačí vybrat požadovanou výzvu a aktivovat ji.

Ano, výzvy můžete pozastavovat, abyste mohl(a) spustit nové. Souběžně můžete plnit maximálně 3 výzvy.

Současně můžete plnit až 3 výzvy.

Ano, výzvy, které již byly dokončeny, se po uplynutí 12 měsíců znovu aktivují.

Jakmile pomocí nasbíraných bodů dosáhnete nové úrovně, tato úroveň vám zůstane po dobu 12 měsíců, myšleno do posledního kalendářního dne příslušného měsíce. Pokud se vám do té doby (12 měsíců) nepodaří dosáhnout počtu bodů, které jsou zapotřebí k získání dané úrovně, klesnete o jednu úroveň níže.

Ihned po nasbíraní příslušného počtu bodů bude vaše úroveň automaticky zvýšena.

Ano, počítají. Od okamžiku, kdy začnete sbírat své první body, platí tyto body po dobu 12 měsíců až do posledního kalendářního dne příslušného měsíce. Navíc vám na účet připíšeme 3 000 bodů za úspěšnou registraci.

Po dosažení příslušné úrovně můžete v aplikaci Audi connect plug and play v nabídce "Odměny Audi" (Audi rewards) přejít na možnost "Vaše odměny" (Your rewards) a zde požádat o odemknutí odměny od svého partnera Audi.

O odblokovanou odměnu můžete svého partnera Audi požádat jednou za 30 dní (platí pouze pro partnery Audi, kteří jsou zapojeni do programu).