Audi Logo

Náročné rámcové podmínky

Karosářské díly od Audi originálních dílů

Karosérie na první pohled významným způsobem určuje tvar každého Audi, typický pro model. Kromě toho chrání posádku při nehodě pomocí prvků pasivní bezpečnosti, jako jsou bezpečnostní pásy, airbagy, buňka pro cestující odolná vůči zdeformování a další deformační zóny vpředu a vzadu. Karosérie také ovlivňuje jízdní vlastnosti. Čím vyšší je torzní tuhost, tím méně dochází ke zkrutu vozu na nerovných trasách a cestách se zatáčkami, a je tak zajištěna lepší jízdní stabilita. Kromě toho mají hmotnost a aerodynamika karosérie vliv na spotřebu pohonných hmot.

To podstatné v kostce

Karosářské díly od Audi originálních dílů:

  • Jsou vyvíjeny individuálně pro každý Audi a společně s ním, a spojují tak kompetenci karosářské výroby pro vývoj a výrobu.
  • Jsou na 100 % shodné se sériovými karosářskými díly, a plní tak jedna ku jedné zadání sériové výroby z hlediska používaných materiálů ohledně síly materiálu, stěn a plechu, jakož i tvarování a přesnosti lícování, tuhosti karosérie a bezpečnosti v případě nárazu, jakož i odolnosti vůči korozi. Kromě toho podléhají permanentnímu dalšímu vývoji.
  • Vynikající směsí materiálů z ocelových, hliníkových nebo uhlíkových komponentů přispívají k tuhosti karosérie, a tím k bezpečnosti, komfortu a životnosti vozu.
  • Díky nanesení zinkové a/nebo fosfátové vrstvy, definovanému katodickému ponornému lakování, pečlivě utěsněným svarům a lepeným spojům přispívají k účinné ochraně proti korozi, a tím k dlouhé životnosti vozidla.
  • V případě opravy jsou díky velmi vysoké přesnosti lícování a kvalitě výroby zachovány původní tvar i optika (např. díky zachování stejné šířky spár). Celkový vzhled vozidla tak zůstává nezměněn, což přispívá k udržení hodnoty.
  • Svými pečlivě kontrolovanými laky zajišťují vysokou životnost a mohou dlouhodobě zabránit prorezavění.

Najít partnera Audi

Naši partneři Audi se těší na to, že Vás budou moct podpořit svou radou. Vyhledejte si zde partnera Audi ve své blízkosti a přímo dohodněte termín!