Audi Logo

Q5 TFSI e

 
 

Síla efektivity

S inovativním plug-in hybridním pohonem můžete v čistě elektrickém režimu ujet přibližně 56 až 62 kilometrů (podle WLTP).

 

Audi Q5 TFSI e v číslech

Dojezd v čistě elektrickém režimu (cca)

56–62

km*

Zrychlení (0-100 km/h)

5.3

s**

Max. výkon

270

kW (367 PS)**

*Čistě elektrický kombinovaný dojezd podle WLTP, pro 18" až 21" kola. **Spotřeba paliva (kombinovaná 1,3) v l/100 km: 1,5-2,0; spotřeba energie (kombinovaná 1,3) v kWh/100 km: 22-23,8; emise CO₂ (kombinovaná 1,3) v g/km: 35-45.

Luxus nemuset si vybírat

Audi Q5 TFSI e kombinuje to nejlepší z obou světů. Je poháněno čistě elektřinou, takže se pohybuje bez lokálních emisí a téměř bezhlučně. Zároveň má k dispozici i spalovací motor TFSI, takže se nemusíte vzdát dynamiky typické pro Audi. Energii vynaloženou k jízdě lze díky rekuperaci brzdné energie získávat zpět a šetřit tak palivo i přírodu.

 

Snadné nabíjení

Pro Audi Q5 TFSI e je k dispozici široká škála možností nabíjení doma i na cestách.

Nová světelná animace

Rozdělení koncových OLED světel na malé, individuálně ovladatelné segmenty s trojrozměrným uspořádáním umožňuje vytvářet působivé světelné animace. Při objednávání vozu si můžete vybrat jeden ze tří různých světelných podpisů, díky čemuž získá Vaše budoucí Audi na ještě větší osobitosti. Světelný podpis koncových světel se také mění v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Další výhodou OLED digitálních koncových světel je funkce upozorňující na přiblížení: pokud vůz stojí a zezadu se k němu přiblíží jiné vozidlo nebo účastník silničního provozu na vzdálenost kratší dvou metrů, automaticky se aktivují všechny segmenty OLED světel. Tím se zvětší světelná plocha a řidič v druhém voze je včas varován.

Spousta prostoru pro vaši osobnost

Q5 TFSI e nabízí velkorysou koncepci prostoru s dostatkem místa pro pět osob včetně pohodlného prostoru pro hlavu a nohy.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrace je Audi Q5 Sportback.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi App je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Ilustrace pochází z modelu Audi e-tron.