Audi Logo

Q8 SUV TFSI e

 
 

Dojezd na elektřinu (kombinovaný)

75–85

km1

Zrychlení (0–100 km/h)

5,0

s4

Systémový výkon

360

kW4

Audi Q8 SUV TFSI e pohled zezadu

Estetické a vysoce efektivní

Audi Q8 SUV TFSI e s plug-in hybridním pohonem je vítězem, pokud jde o zrychlení a úsporu paliva. Zažijte prvotřídní komfort, sportovní linii kupé a vynikající jízdní výkony.

Luxus, že si nemusíte vybírat

Audi Q8 SUV TFSI e kombinuje to nejlepší ze dvou světů: Je poháněno čistě elektrickou energií, je tiché a při jízdě nevypouští žádné emise. Navzdory nízkému hluku nabízí elektromotor výkonnou jízdu. Díky rekuperaci za jízdy lze elektrickou energii zpětně získávat.

Elegantní a impozantní

Paket lesklé optiky s orámováním střechy a oken z eloxovaného hliníku dodává vozu Audi Q8 SUV TFSI e sportovní vzhled. O elegantní vzhled se stará hnědá metalíza Tamarind9 a kryty vnějších zpětných zrcátek v barvě karoserie.

Progresivita proměněná ve světlo

Díky světlometům HD Matrix LED s laserovým světlem Audi9 a digitálním zadním OLED světlům9 máte na výběr ze čtyř párů světelných podpisů, které vytvářejí výraznou světelnou show. Zadní světla jsou vybavena funkcí detekce přiblížení15, která aktivuje všechny segmenty OLED stojícího vozidla, jakmile se k němu přiblíží účastníci silničního provozu.

Variabilní a funkční

Prostorný interiér nabízí dostatek místa pro pět osob. Baterie elektromotoru je navíc integrována pod zavazadlovým prostorem, čímž se ušetří tolik místa, že po sklopení sedadel je k dispozici zavazadlový prostor o objemu 1 589 litrů.

Audi obchod s aplikacemi ve Vašem Audi

Používejte oblíbené aplikace, jako je Spotify nebo YouTube, přímo v MMI ve vozidle, aniž byste museli používat chytrý telefon.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi Q8 SUV12.

 
 

Připraveno na jakoukoliv jízdní situaci

Ať už jde o zvýšenou jízdní dynamiku nebo rozumnou hospodárnost, ať už jde o zábavu v terénu nebo o tažení přívěsu o hmotnosti až 3,5 tuny. Audi Q8 SUV TFSI e přesvědčí svým hybridním pohonem a výjimečným výkonem.

 

Audi Q8 SUV