Audi Logo

Audi partnerství

Audi partnerství

Svět a hodnoty značky Audi dalece přesahují hranice automobilového průmyslu a motoristického sportu. Audi proto aktivně podporuje celou řadu významných institucí a prestižních společenských, kulturních a sportovních akcí v České republice. Se značkou čtyř kruhů se tak můžete setkávat při nejrůznějších příležitostech. Na této stránce naleznete stručný přehled našich hlavních partnerství.

Tomáš Satoranský

Kapitán české basketbalové reprezentace a hráč týmu Chicago Bulls v zámořské NBA Tomáš Satoranský je dlouhodobým fanouškem značky Audi. V roce 2019 se stal tváří českého zastoupení Audi a můžete si ho pamatovat například z kampaně k modelu Q7. Těší nás, že můžeme stát po jeho boku v průběhu letní přípravy v České republice.

 

Špindlerův Mlýn - Home of quattro

Špindlerův Mlýn nebo prostě "Špindl" je téměř povinnou součástí zimní slovní výbavy. Audi je partnerem Skiareálu Špindlerův Mlýn již od roku 2009, každou zimu zde představuje nové modely a účastní se největších událostí v sezóně. I letos navíc Audi pro návštěvníky připravilo řadu novinek!

 

Hotel Savoy Špindlerův Mlýn

Luxusní Hotel Savoy ze skupiny Asten Hotels se stal partnerským hotelem Audi na podzim 2018. Všem návštěvníkům Home of quattro nabízí přímo v srdci Špindlerova Mlýna prémiový komfort a služby ve stylu Audi.

 

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov

MHF Český Krumlov je letní multižánrový festival zaměřený zejména na klasickou hudbu. Koná se od roku 1992 v kulisách historického centra města a pravidelně hostí významné světové umělce. Unikátní spojení koncertů světové kvality a magické atmosféry města na seznamu UNESCO mu vyneslo za téměř 30 let existence vynikající renomé. Audi je partnerem festivalu od roku 2019.

 

Nadace VIZE 97

Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 se zabývá podporou projektů v oblasti kultury a zdravotnictví se zaměřením na jejich přínos budoucnosti. Zároveň vyvíjí aktivity, které vyznávají hodnoty a navazují na odkaz bývalého prezidenta České republiky. Audi je hrdým partnerem nadace VIZE 97 od roku 2020.

 

Svaz lyžařů České republiky

Audi je od začátku října 2022 oficiálním partnerem Svazu lyžařů České republiky (SLČR) a podporuje elitní členy české lyžařské reprezentace.