Audi Logo

Tomáš Satoranský převlékl dres, ale Audi zůstává věrný

Nejlepší český basketbalista zůstává už čtvrtým rokem ambasadorem Audi. Po odchodu ze zámořské NBA přijal angažmá ve Španělsku, kde nyní skóruje za přední tým FC Barcelona Regal. Zatímco změnu týmu považuje za běžnou součástí sportovní kariéry, svoje Audi Q7 by jen tak nevyměnil.

Satoranský je ambasadorem Audi od roku 2019, kdy jako kapitán národního týmu pomohl vybojovat na Mistrovství světa historické šesté místo. O rok později se vysoký rozehrávač objevil i v reklamní kampani na svůj oblíbený model Audi Q7, s nímž jezdí i v soukromém životě.

Vedoucí divize Audi Porsche Česká republika Marcel Archleb má ze spolupráce s Tomášem Satoranským velkou radost: "Stejně jako Tomáš v roli rozehrávače vyniká i naše vlajková loď v segmentu SUV mimořádnou všestranností. Věřím, že ho doveze k dalším týmovým a individuálním úspěchům v ligovém i reprezentačním dresu." Vynikající výkony na sportovním poli byly vždy charakteristickým prvkem Audi. Spolupráce s Tomášem Satoranským proto dokonale souzní s filozofií značky. Věříme, že s pomocí silného partnera budou čeští sportovci i nadále sbírat úspěchy ve světových soutěžích.

Satoranský zaskóroval pro charitu

V rámci spolupráce s Tomášem Satoranským se Audi zavázalo finančně přispět za každý Tomášův úspěšný tříbodový hod v sezóně roku 2021 Nadaci VIZE 97 Dagmar Havlové, kterou Audi dlouhodobě podporuje. Tomáš navíc spolu s manželkou Annou výslednou sumu zdvojnásobil a společně s Audi tak věnovali charitativní organizaci částku 168 000 Kč.