Audi Logo

Špindlerův Mlýn. Vítejte v Home of quattro!

Partnerství Audi a Skiareálu Špindlerův Mlýn trvá již od roku 2009. Audi ve Špindlu pravidelně představuje nové modely značky a účastní se nejdůležitějších událostí.

Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí návštěvníkům dva velké areály Svatý Petr a Medvědín + Horní Mísečky, Hromovku, Labskou a Stoh. Celkem je v nich lyžařům k dispozici 27 km sjezdovek a 91,5 km běžeckých tratí. V provozu je 6 lanových drah, jedna dvousedačková (Svatý Petr), jedna trojsedačková (Labská), tři čtyřsedačkové (Hromovka a Medvědín a Horní Mísečky), jedna vyhřívaná šestisedačková lanovka (Svatý Petr) a celkem 11 vleků. Celková přepravní kapacita je cca 20 tisíc osob za hodinu.

Audi parking

Na parkovišti P2 - Hromovka se v těsné blízkosti lanovky nachází celkem 10 parkovacích míst, která jsou exkluzivně vyhrazena pouze pro majitele vozů Audi. Audi parking je v provozu každý den v rozmezí 1. prosince až 30. dubna v časech 8:00 - 12:00 hod. Přijeďte ve svém Audi a místo je vaše!

Audi expozice

Již tradičně můžete celoročně obdivovat některý z aktuálních modelů Audi s pohonem všech kol quattro® ve skleněném modulu. Naleznete ho ve Sv. Petru vedle quattro® BARu.

quattro® BAR

Après-ski bar na extra úrovni, přesně to je quattro BAR, který můžete navštívit ve Svatém Petru. Útulný interiér doplňuje terasa s ohnivým stolem a nově také speciální venkovní vyhřívaná terasa. V nabídce baru najdete prémiové nápoje a netradiční občerstvení, ale také prověřené klasiky, které nesmí chybět v žádném Après-ski baru.

Audi Line

Značka Audi má sport v krvi. Sedačková lanovka Audi Line, kterou najdete ve Svatém Petru u sjezdovky "Malý hank", vozí kromě veřejnosti také často sportovní a závodní lyžaře. V předchozí sezóně 2018/2019 se na Audi line např. vozily i závodnice Světového poháru Audi FIS Ski World Cup.

 

Skiareál Špindlerův Mlýn v číslech:

 • 6 lanovek
 • 11 vleků
 • 27 km denně upravovaných sjezdovek
 • 91,5 km upravených běžeckých tratí
 • Snowpark + 2x funtrack
 • Audi Race Track
 • 1 skipas pro všechny areály
 • 5x vítěz ankety World Ski Awards v kategorii Nejlepší ski resort České republiky

To nejlepší ze Špindlu v několika bodech:

 • Všechno podstatné najdete na jednom místě u každé lanovky. Od lyžařské školy, přes půjčovny, obchody, infocentra až po Après-ski bary
 • Pohodlný nákup skipasů - přes GOPASS.cz e-shop nebo na místě přes samoobslužná obchodní místa GOPASS Tickets - bez čekání ve frontě u pokladny
 • Lyžařské a snowboardové školy SKOL MAX
 • Půjčovny a obchody s módním a sportovním oblečením SPINDL MOTION
 • Panoramatické restaurace a Après-ski bary SPINDL GASTRONOMY
 • Fresh Track
 • Zážitková jízda v rolbě
 • Večeře zážitků
 • Snow Camp
 • Vstupní lyžařská analýza
 • Skibusy a parkování ve Špindlu zdarma
 

Ve Špindlerově Mlýně na vás čeká víc než jen kvalitní lyžování. Vybrat si můžete z několika netradičních zážitků:

Zážitková jízda v rolbě

Zažijte podvečerní upravování sjezdovek v kokpitu rolby ve Svatém Petru nebo na Medvědíně. Během zážitkové jízdy rolbou se také dozvíte vše o rolbách a procesu úpravy sjezdovek od nejpovolanějších profesionálů svého řemesla.

SNOW CAMP

Staňte se na jednu noc členem horské expedice a přečkejte mrazivou noc na vrcholcích Krkonoš. Vydejte se na výpravu na skialpech nebo na sněžnicích vedenou profesionálním horským průvodcem.

Večeře zážitků

Kulinářská gastro bomba o čtyřech chodech servírovaná při svíčkách v horské restauraci s výhledem na Špindlerův Mlýn a krkonošské hřebeny. Jízda speciálně upravenou rolbou na večeři i zpět. Atmosféra, kterou prostě musíte zažít.

Vstupní analýza

Vstupenka do světa profesionálního lyžování. Vydejte se na svah s profesionálním instruktorem a vylaďte díky video coachingu svůj lyžařský styl k dokonalosti. Určeno perfekcionistům a lyžařským maniakům.

Kluziště

Kluziště v centru města společně s půjčovnou bruslařského a hokejového vybavení patří k nejoblíbenějším zimním aktivitám mimo lyžování. Plocha kluziště je uměle osvětlena, a kluziště je tak pravidelně v provozu až do večerních hodin.

GOPASS SYSTÉM S ŘADOU VÝHOD

Jedním ze specifik areálu je věrnostní program GOPASS, který středisko převzalo ze slovenských Tater, kde se velmi osvědčil. Ve Špindlu funguje již 4. rokem a má již více než 100 tisíc členů. A počet zájemců stále stoupá. Není se čemu divit. S věrnostní čipovou kartou mají lyžaři spoustu výhod. Tou největší je, že si skipasy mohou nakupovat přes e-shop www.gopass.cz z pohodlí domova a to ještě za výhodnější cenu než by zaplatili u pokladny. Členové mají ale i levnější občerstvení v restauracích a aprés-ski barech, nižší ceny na půjčovnách a prodejnách, získávají různé odměny nebo mohou sledovat online své odlyžované kilometry a porovnávat svůj výkon v rámci motivační soutěže "Ski Challenge". Letos nově budou moci zákazníci nakupovat skipas přes e-shop za předprodejní ceny - 3 dny dopředu.

DALŠÍ ZÁBAVNÉ A RELAX AKTIVITY

K nejoblíbenějším a nejznámějším aktivitám ve Skiareálu patří ranní Fresh Track - jízda na čerstvě upravených sjezdovkách, ještě před oficiálním spuštěním lanovek, zakončená bohatou snídaní v jedné z našich restaurací. Dále si můžete vyzkoušet jízdu rolbou a poznat tak tajemství upravování sněhu na sjezdovkách. Novou aktivitou pro letošní sezónu je SnowCamp,neboli večerní výšlap na skialpech a nocování ve stanu na vrcholcích Krkonoš. Akce je druhý den ráno zakončena bohatou snídaní v jedné z restaurací SPINDL GASTRONOMY. Ve Špindlerově Mlýně se nebudete nudit ani bez lyží či snowboardu.  Pro děti i dospělé je tu vybudované kluziště, kde si můžete zajezdit na svých nebo vypůjčených bruslích. Ve městě můžete dále vyzkoušet i další aktivity jako je např.: aquapark, osvětlená sáňkařská dráha nebo snowtubing. K dispozici je i bowling, spousta barů a diskotéky.