Audi Logo

Hotel Savoy Špindlerův Mlýn.

Prémiový komfort ve stylu Audi pro všechny návštěvníky Home of quattro.

Značka Savoy je již od roku 1881 synonymem příjemného ubytování a kvalitní péče o hosty. Stejnojmenný hotel se nachází v ideální poloze centra "Špindlu" a nabízí služby, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Ať už jde o samotné ubytování ve 37 pokojích, moderní gastronomii hotelové restaurace Savoya, luxusní spa ve stylu Provence, nebo neustálé inovace v nabídce služeb.

Vysoce komfortní prostředí hotelu je z velké části věnováno filmovým hvězdám Hollywoodu. Jejich velkoplošné fotografie dekorují zdi chodeb i samotných pokojů. Tři zdejší apartmány jsou přímo věnovány velikánům stříbrného plátna Clintu Eastwoodovi, Sophii Loren a Audrey Hepburn. Každý z těchto apartmánů nabízí hned dvě ložnice a výhled na sjezdovku ve Svatém Petru.

Hotelová restaurace & lounge Savoya přináší gastronomii podle konceptu INSPIRED BY THE NATURE. Celé menu i samotný servis jsou proto inspirovány přírodou a tím nejlepším, co nabízí. Nabídka jídel je vždy sezonní a vedle vybraných světových surovin zahrnuje převážně lokální produkty. Více o restauraci naleznete na stránkách www.savoya.cz.

K dalším gatro provozům patří Hennessy bar s širokou nabídkou luxusních koňaků, doutníků. Rádi Vám zde namíchají signature koktejly na počkání, ale nabídnout i třeba stále  oblíbenější french press či Chemex. K pohodlných křeslech či v čalouněných sofa, při mihotavém plápolení ohně  z krbu, Vám bude čas skvěle utíkat. V zimní sezóně hotel otevírá neotřelý Moet Hennessy bar na sněhu, kde se perlivý mok podává obvykle s ústřicemi.

Hotel Savoy je od podzimu 2018 partnerským hotelem Audi a součástí projektu Home of quattro. Po celou dobu spolupráce se díky skvělé prezentaci značky Audi podařilo nadchnout a přesvědčit o kvalitě našich vozů a nadčasovém designu nejednoho hosta či kolemjdoucího turistu. Což toto partnerství povyšuje na účelné marketingové spojenectví, jehož je hotel Savoy hrdým partnerem.