Audi Logo

RS 3 Sportback

Všestranný talent

Výkon je přístup.

Audi RS 3 Sportback Lenkrad

Audi RS 3 Sportback v současné době nelze konfigurovat a není k dispozici pro objednání.

Výkon

294

kW (400 koní)

Zrychlení (0–100 km/h)

3.8

s

Točivý moment

500

Nm

 

Ohromující všestranný talent

Audi RS 3 Sportback zapůsobí svým výkonem. Design plný síly, výborná dynamika a 2,5litrový TFSI motor vás nadchnou při každé jízdě.

RS – bez kompromisů

Více dynamiky, více komfortu nebo nekompromisně v RS-módu. S RS-dynamickým paketem plus, funkcí Launch Control a RS-sportovními výfuky se stává z výkonu zážitek. Přes Audi drive select lze nastavit jízdní charakteristiky pomocí třech RS-specifických jízdních profilů.

Vyobrazený lak není v současné době k dispozici.

Interiér zosobňující dynamiku

Interiér Audi RS 3 Sportback zaujme vysoce kvalitními materiály, prvotřídním zpracováním a typickými designovými prvky RS. Volitelný RS designový paket plus a Audi virtual cockpit plus specifický pro RS podtrhuje jízdní dynamiku.

Váš oblíbený motiv místo běžného

Nádherná fotografie nebo třeba Váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v sekci Theme World v aplikaci myAudi a nechte si ho zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem Ambient Light plus dosáhnete krásného efektu, kdy se barevná nálada ve voze automaticky přizpůsobí zvolenému motivu.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

 

Ještě více nezaměnitelné. Audi exclusive

Proměňte své nové Audi RS 3 Sportback v inspirativní jedinečný vůz - s barevnou řadou Audi exclusive. Například s laky s perleťovým efektem modrá Sepang, zelená Goodwood nebo oranžové.

 

Audi RS 3 Limuzína