Audi Logo

A4 allroad quattro

 
 
Audi A4 Allroad Quattro prahové lišty

Výrazný vzhled a všestranné nadání

Díky kombinaci standardně dodávaného pohonu všech kol quattro, vysoce výkonného motoru a specifického "allroad" podvozku na Vás Audi A4 allroad udělá při jízdě v terénu velký dojem.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi A4 allroad quattro v interaktivním 3D zobrazení.

Potěšení z jízdy i komfort máte jisté

Standardně dodávaný pohon všech kol quattro se pak postará o vynikající trakci a vysokou jízdní dynamiku.

Unikátní exteriér

Charakteristický design exteriéru Audi A4 allroad quattro jasně poukazuje na terénní povahu tohoto charismatického vozu. Kola jsou u této varianty o 12 milimetrů větší než u základního modelu, což znamená širší rozchod vpředu i vzadu. Při pohledu na záď upoutá pozornost specifický difuzor s integrovanými lichoběžníkovými koncovkami výfuku a nechybí zde ani ochrana proti podjetí. Vpředu zaujme mohutná jednodílná maska chladiče Singleframe s masivními svislými žebry, což je nezaměnitelné provedení.

Progresivně sportovní

Volitelný Paket černé optiky podtrhuje progresivní charakter Audi A4 allroad quattro. Černé designové prvky dodávají sportovní akcenty a dynamický vzhled.

Velkorysý interiér ve vysoce kvalitním provedení

V interiéru Audi A4 Avant Vás doslova nadchne velkorysé prostorové uspořádání přispívající k vytvoření vzdušné atmosféry. Mezi prvky zdůrazňující šířku interiéru patří spojený pás výdechů ventilace, shora lemovaný chromovaným dekorativním proužkem, který vypovídá o vysoce kvalitním provedení kabiny. Středová konzola obsahuje odkládací schránku, která nabízí velký prostor pro ukládání různých věcí. Součástí standardního osvětlení interiéru jsou i lampičky na čtení. Pokud si chcete atmosféru v interiéru ještě více zpříjemnit, můžete výbavu svého vozu obohatit o na přání dostupný paket Ambietního osvětlení interiéru.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi A4 Limuzína.

Audi exclusive

Proměňte své Audi A4 allroad quattro v inspirativní jedinečný vůz, který bude stejně nezaměnitelný jako vy - s Audi exclusive. S vybranými dekory, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle vašich představ.

Nové nápady - ještě více možností

Jednoduše přizpůsobte své vozidlo svým individuálním přáním. Naše vysoce kvalitní řešení z Audi originálního příslušenství jsou přizpůsobena vozidlům do posledního detailu a poskytují vám velkou svobodu při navrhování.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla Audi A4 Avant.

Functions on Demand

S Functions on Demand vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 
 

Audi A4 Avant

Kombinovaná spotřeba paliva: 4,8-8,5 l/100 km

Emise CO₂: 126-203 g/km

Hodnoty spotřeby paliva, výkonu a emisí CO₂ v rozmezí podle použitých pneumatik/kol.