Audi Logo
 
Audi A4 Avant pohled zezadu

Sportovní design a vysoce funkční provedení:

Audi A4 Avant nastavuje nová měřítka sportovnosti, kvality, digitalizace a variability.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi A4 Avant v interaktivním 3D zobrazení.

Sportovně zaměřený exteriér

Při prvním setkání na Vás silně zapůsobí široká maska chladiče Singleframe zasazená mezi mocně působící přívody sání vzduchu. Na zádi Vás zaujmou lichoběžníkové koncovky výfuku integrované v difuzoru, které dodávají vozu na sportovnosti. Chromovaný proužek spojující obě koncová LED světla je efektní a podtrhuje šířku vozu.

Více dynamiky: Competition Plus edice

Zdůrazňuje sportovní charakter Audi A4 Avant: edice Competition plus. S výraznými designovými prvky v černé barvě a paketem černé optiky plus a linií S line. Paket ambientního osvětlení interiéru a vstupní LED osvětlení s projekcí loga poskytují atmosférický světelný design.

Řešení na míru

Manuální převodovka nebo sedmistupňová převodovka S tronic, pohon předních kol nebo pohon quattro - pro každý motor je k dispozici správná převodovka. Některé varianty motorů jsou vybaveny mild-hybridní technologií, která dokáže snížit spotřebu paliva díky rekuperaci energie.

Velkorysé, vysoce kvalitní a osobité

Například v interiéru Audi A4 Avant zdůrazňuje souvislý pás výdechů ventilace šířku vozidla a chromovaná lišta, která se táhne podél horní hrany, představuje vysoce kvalitní akcent. Sportovní sedadla plus vpředu s logem S a diamantovým prošíváním nabízejí bezpečné držení těla.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi A4 Limuzína.

Individuální řešení

Každodenní život ve společnosti Audi A4 Avant vám usnadní originální příslušenství Audi, které si můžete vybrat na míru svým potřebám. Například dětská sedačka Dualfix i-Size pro malé cestující od narození do výšky 105 cm. Protože ji lze otáčet o 360 stupňů, mohou děti pohodlně nastupovat a vystupovat z vozu a sedačku lze flexibilně používat po i proti směru jízdy.

 

Audi exclusive

Proměňte své Audi A4 Avant v inspirativní jedinečný vůz, který bude stejně nezaměnitelný jako vy - s Audi exclusive. S vybranými dekoracemi, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle vašich představ.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 
 

Audi A4 Limuzína

Kombinovaná spotřeba paliva: 4,6-8,5 l/100 km

Emise CO₂: 121-203 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik/kol.