Audi Logo

A4 Limuzína

 
 
Audi A4 Limuzína pohled zepředu na bok

Ztělesnění sportovnosti

Díky novému designovému jazyku a téměř kompletně nové karoserii se sportovní charakter Audi A4 Limuzíny nyní projevuje ještě více než kdy jindy. Zapůsobí na Vás dynamikou, silným charakterem i atraktivní estetikou.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a prohlédněte si A4 Limuzínu v interaktivním 3D zobrazení.

 

Individuální vzhled

Audi A4 Limuzína má přes svoji eleganci velmi sportovní povahu. Probudí ve Vás emoce a zároveň pozvedne Vaši prestiž. Schopnosti vozu už na první pohled naznačují dynamické prvky provedení quattro i harmonické proporce karoserie. Sportovní křivky pokračují také na bocích, pro které jsou typické zdůrazněné lemy blatníků a výrazné lišty prahů.

Velkorysý a kvalitně vybavený interiér

Mezi prvky zdůrazňující šířku interiéru patří spojený pás výdechů ventilace, shora lemovaný chromovaným dekorativním proužkem, který vypovídá o vysoce kvalitním provedení kabiny.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Individuální řešení

Nechte si při jízdě ve svém Audi A4 Limuzína pomáhat volitelnými asistenčními systémy, jako je například Asistenční paket City. Ten kombinuje systémy pro městský provoz, včetně parkovacího asistenta plus a zpětné kamery.

Audi exclusive

Proměňte své Audi A4 Limuzína v inspirativní jedinečný vůz, který bude stejně nezaměnitelný jako vy - s Audi exclusive. Například v interiéru se sportovními sedadly plus vpředu v jemné kůži Nappa v kombinaci barev černá/šedá s kontrastním prošíváním v alabastrově bílé barvě.

Řešení na míru

Originální příslušenství Audi vám nabízí mnoho možností, jak obohatit své vozidlo o další prvky. Využijte přesně padnoucí řešení, která zaujmou fascinujícím designem a vysokou funkčností.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla A4 Avant.

 

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi A4 Avant

Kombinovaná spotřeba paliva: 4,8-8,5 l/100 km

Emise CO₂: 126-203 g/km

Hodnoty spotřeby paliva, výkonu a emisí CO₂ v rozmezí podle použitých pneumatik/kol.