Audi Logo

RS 4 Avant

 
 
Audi RS 4 Avant boční strana

Akcelerátor zážitků

Opravdu se vysoký výkon sportovního vozu a praktická využitelnost rodinného auta vylučují? Nikoliv. Audi RS 4 Avant je toho hmatatelným důkazem.

 

RS 4 Avant v číslech

Výkon

331

kW (450 PS)

Zrychlení (0-100 km/h)

4.1

s

Maximální točivý moment

600

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi RS 4 Avant v interaktivním 3D zobrazení.

 

Ideální vozidlo pro pokrokové rodiny

Každý, kdo si cení potěšení z jízdy, je s Audi RS 4 Avant na správné cestě. Jeho vysoký výkon a design z něj dělají ideálního společníka.

Svalnatý vzhled atleta

Mocný výkon, který udělá mocný dojem. Audi RS 4 Avant působí díky svému svalnatému vzhledu rychle, i když právě stojí na místě. K tomu značně přispívají typické designové prvky. Jako například výrazná RS příď ve zcela novém provedení s novou maskou chladiče a mřížkou s nově tvarovaným vzorem medové plástve. Nebo specifický RS přední nárazník s novými designovými prvky. Při pohledu zezadu podtrhuje sportovnost vozu zadní nárazník opět ve specifickém RS provedení s nepřehlédnutelným zadním difuzorem. Na výraznosti dodávají tomuto vozu také kola v novém provedení a rozšířené lemy podběhů. Zaujmout mohou i různé designové sady exteriéru, které jsou dostupné v černém odstínu, v barvě karoserie nebo v karbonovém provedení.

Vyostřený sportovní charakter

Volitelná sportovní výbava RS competition plus vizuálně zvýrazňuje dynamiku Audi RS 4 Avant. Tu lze zažít také díky sportovnímu diferenciálu a sportovnímu odpružení RS pro.

Progresivní interiér s možností další výbavy

V interiéru dodává sportovní charakter na přání dodávaný tříramenný sportovní multifuknčí kožený volant, který je ve spodní části zploštělý. Stejně jako přední sportovní sedadla plus v černé jemné kůži Nappa s voštinovým prošíváním v červené barvě Crescendo.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi A4 Limuzína.

Vysoce výkonný vůz, který Vás nadchne svou funkčností:Audi RS 4 Avant

Audi RS 4 Avant nabízí pod svou svalnatou vnější slupkou dostatek prostoru pro každodenní rodinný život. Mezi užitečné funkce patří i standardně dodávaná zadní sedadla, která lze sklopit v poměru 40:20:40, což zajišťuje dostatečnou flexibilitu pro převážení různých kombinací cestujících a nákladu. Abychom Vám nakládání vozu co nejvíce usnadnili, lze dveře zavazadlového prostoru v kombinaci s komfortním klíčem a senzorem pohybu otevřít pohodlně gestem kopnutí nohy. Na přání je k dispozici také paket odkládacích prostor, který Vám umožní zorganizovat si náklad převážený v zavazadlovém prostoru. Na přání lze vůz vybavit také kolejnicovým systémem pro zajišťování nákladu.

Audi exclusive

Individuální vozidlo, které odpovídá Vaší osobnosti. Audi exclusive vám nabízí širokou škálu designových možností pro Vaše Audi RS 4 Avant.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi RS 6 Avant

Kombinovaná spotřeba paliva: 12,3-13 l/100 km

Emise CO₂: 280-294 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik/kol.