Audi Logo
 
 

Dynamický a sportovně nadaný

Jeho sportovní DNA potvrzují specifické prvky v provedení "S". Upoutají pozornost při pohledu zvenku i po nahlédnutí do interiéru.

 

S4 Avant v číslech

Výkon

251

kW (341 PS)

Zrychlení (0-100 km/h)

4.7

s

Maximální točivý moment

700

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a prohlédněte si Audi S4 Avant v interaktivním 3D zobrazení.

 

Zaručená radost z jízdy

Kromě mimořádného výkonu na Vás Audi S4 Avant zapůsobí také svou efektivitou a jízdním komfortem: jeho hospodárný charakter se odvíjí od standardně dodávaného integrovaného 48voltového mild hybridního systému s řemenem poháněným generátorem zapalování a s akumulátorem Li-Ion. Jedna z hlavních výhod uvedeného pohonu: jestliže při jízdě rychlostí do 160 km/h uvolníte nohu z plynového pedálu, motor se může vypnout a vůz se začne pohybovat v režimu tzv. setrvačné jízdy, kdy dochází k úspoře paliva.

Sportovní exteriér

Díky standardně dodávanému sportovnímu podvozku "S" s odpružením a tlumením s tužším nastavením nabízí tato sportovní varianta oproti základnímu modelu o 23 milimetrů nižší světlou výšku.

Streamování oblíbené hudby pomocí vestavěné služby Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby a objevte ještě více hudby, kterou si zamilujete. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, které hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které moderují slavní představitelé. Můžete také přistupovat ke své osobní hudební knihovně a vyhledávat podle interpreta, skladby, alba a seznamu skladeb.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi A4 Limuzína.

Prostorný a funkční

Audi S4 Avant na Vás udělá dojem nejen svým výkonným pohonným agregátem a svým sportovním vzhledem, ale také vysokou mírou praktičnosti, k níž přispívají funkční koncepce zavazadlového prostoru i technologie usnadňující nakládání a vykládání. Kapacitu zavazadlového prostoru 495 litrů lze sklopením opěradel zadních sedadel, která jsou dělena v poměru 40:20:40, rozšířit dokonce na 1 495 litrů.

Sportovní a osobitý interiér

U na přání dodávaných sportovních sedadel plus vpředu s diamantovým prošíváním a reliéfem S lze elektricky nastavit výšku sedáku, délku sedáku, sklon sedáku a sklon opěradla - výrazné boční opěrky sedáku zlepšují boční oporu v zatáčkách.

Poznámka: obrázek pochází z modelu Audi S4 Limuzína.

Audi exclusive

Proměňte své Audi S4 Avant v inspirativní unikát, který bude stejně nezaměnitelný jako vy - s Audi exclusive. Například s rozršířeným čalouněním z jemné kůže Nappa v barvě šedá jet/karmínově červená.

Řešení šitá na míru

Každodenní život v Audi S4 Avant usnadňuje volitelná výbava Audi originálního příslušenství, například dětská sedačka Dualfix i-Size pro malé cestující od narození do výšky 105 cm. Protože ji lze otáčet o 360 stupňů, mohou děti pohodlně nastupovat a vystupovat z vozu a sedačku lze flexibilně používat po i proti směru jízdy.

 
 

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

Audi S4 Limuzína

Kombinovaná spotřeba paliva: 7-7,9 l/100 km

Emise CO₂: 184-206 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik/kol.