Audi Logo

S4 Limuzína

 
 
Audi S4 Limousine seitliche Front

Sportovnější než kdykoli předtím

Četné specifické prvky S v exteriéru a interiéru jasně odlišují Audi S4 Limuzínu od základního modelu.

 

Limuzína S4 v číslech

Výkon

251

kW (341 PS)

Zrychlení (0-100 km/h)

4.6

s

Maximální točivý moment

700

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi S4 Limuzínu v interaktivním 3D zobrazení.

 

Sportovní zážitek

Audi S4 Limuzína je poháněna třílitrovým motorem V6 TDI. Díky výkonu 251 kW (341 k) a maximálnímu točivému momentu 700 Nm trvá zrychlení z 0 na 100 km/h pouhých 4,6 sekundy. Maximální rychlost je elektronicky regulována na 250 km/h. Standardní mild-hybridní technologie s řemenovým startér-generátorem a lithium-iontovou baterií integrovanou do hnacího ústrojí zajišťuje efektivitu a jízdní komfort.

Sportovní charakter

V přední části vozu vyniká maska chladiče Singleframe s voštinovou strukturou a vložkami v matně stříbrné hliníkové barvě; stejný vzhled mají i boční vstupy vzduchu. Boční prahy se lesknou v selenitově stříbrné barvě. Součástí standardní výbavy jsou 18" kola.

Více dynamiky: edice Competition Plus

Zdůrazňuje sportovní charakter sedanu Audi S4. S výraznými designovými prvky v černé barvě a paketem černé optiky plus. Paket ambientního osvětlení interiéru a vstupní LED osvětlení s projekcí loga zajišťují atmosférický světelný design.

Sportovní charakter

S volitelnými předními sportovními sedadly plus s diamantovým prošíváním a logem S si můžete elektricky nastavit výšku sedáku, délku sedáku, sklon sedáku a sklon opěradla - výrazné boční opěrky sedáku zlepšují boční oporu v zatáčkách. Na přání dodávaný multifunkční kožený volant se sportovními konturami ve tříramenném designu, dole zploštělý, je rovněž opatřen emblémem S a kontrastním prošíváním specifickým pro S.

Streamování oblíbené hudby pomocí vestavěné služby Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby a objevte ještě více hudby, kterou si zamilujete. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, které hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které moderují slavní představitelé. Můžete také přistupovat ke své osobní hudební knihovně a vyhledávat podle interpreta, skladby, alba a seznamu skladeb.

Poznámka: Obrázek pochází z Audi A4 Limuzína.

Audi exclusive

Proměňte své Audi S4 Limuzína v inspirativní unikát, který bude stejně nezaměnitelný jako vy - s Audi exclusive. S vybranými dekoracemi, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle Vašich představ.

Individuální řešení

Originální příslušenství Audi vám nabízí mnoho možností, jak vylepšit Vaše Audi S4 Limuzína. Využijte řešení na míru, která zaujmou fascinujícím designem a vysokou funkčností.

 
 

Functions on Demand

S funkcemi na přání Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi App je výběr funkcí intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi S4 Avant

Kombinovaná spotřeba paliva: 7,2-7,9 l/100 km.

Emise CO₂: 189-206 g/km.

Hodnoty spotřeby paliva, výkonu a emisí CO₂ v rozmezí podle použité sady pneumatik/kol.