Audi Logo

A5 Cabriolet

 
 
A5 Cabriolet Heckansicht seitlich

Každodenní příliv intenzivních emocí

Nastupte si a vychutnejte si vzrušující potěšení z jízdy. S otevřenou střechou to bude dokonalé.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a prohlédněte si Audi A5 Cabriolet v interaktivním 3D zobrazení.

V každém ohledu pastva pro oči

Široké otvory sání vzduchu vpředu a chromovaná dekorativní lišta dodávají tomuto kabrioletu ostře řezané rysy rychlého sportovního vozu.

Dynamický: edice Competition Plus

Zdůrazňuje sportovní charakter Audi A5 Cabriolet: edice Competition Plus. S výraznými designovými prvky v černé barvě a paketem černé optiky plus a linií S line. Paket ambientního osvětlení interiéru a vstupní LED osvětlení s projekcí loga zajišťují atmosférický světelný design.

Vychutnejte si okolí

Plátěnou stahovací střechu lze při jízdě do rychlosti 50 km/h otevřít během pouhých 15 sekund a zavřít do 18 sekund. Objem zavazadlového prostoru je 370 litrů.

Kompromisy? Nejsou nutné.

Progresivní vyznění interiéru je podpořeno výběrem vysoce kvalitních materiálů, moderním rozhraním informačně-zábavního systému a na přání dostupným ambietním osvětlením interéru. Prostřednictvím paketu Audi design selection nebo interiéru S line můžete interiér ještě více zvýraznit.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrační obrázek je z Audi A5 Sportback.

Jaký jízdní styl je nejlepší? Ten, který není jednotvárný.

Audi A5 Cabriolet Vás díky dynamickému řízení nadchne neodolatelnou sportovností a větším jízdním komfortem na silnici, protože převod řízení a síla vynakládaná na otáčení volantu se vždy přizpůsobují aktuální rychlosti vozu. Jízdní zážitek si navíc můžete upravit na míru svým požadavkům. Stačí si prostřednictvím systému dynamické změny jízdního režimu Audi drive select vybrat, zda dáte přednost dynamické jízdě, komfortnímu nastavení, automatickému režimu, individuální konfiguraci nebo efektivitě.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi A5 Coupé

Kombinovaná spotřeba paliva: 4,0-7,1 l/100 km

Emise CO₂: 104-162 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik a kol.