Audi Logo

A5 Coupé

 
 
 Audi A5 Coupé pohled zezadu

Elegantní sporťák

Estetický design a komplexní propojení - Audi A5 Coupé.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi A5 Coupé v interaktivním 3D zobrazení.

V každém ohledu pastva pro oči

Šířka zádi je zvýrazněna rozmístěním lichoběžníkových koncovek výfuku a dekorativní lištou v matně stříbrném hliníkovém provedení umístěnou v difuzoru.

Pohon

Pod kapotou sportovního třídveřového vozu se skrývají moderní technologie a výkonné motory.

Kompromisy? Nejsou nutné.

Horizontálně koncipované prvky interiéru podtrhují úžasný smysl pro prostor kabiny Audi A5 Coupé, který je zdůrazněn výběrem vysoce kvalitních materiálů a moderními technologiemi informačně-zábavního systému Audi.

Streamování oblíbené hudby pomocí vestavěné služby Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrační obrázek je z Audi A5 Sportback.

Audi exclusive

Proměňte své Audi A5 Coupé v inspirativní jedinečný vůz, který bude stejně nezaměnitelný jako vy - s Audi exclusive. S vybranými dekoracemi, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle Vašich představ.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

Audi A5 Sportback

Kombinovaná spotřeba paliva: 4,7-8,5 l/100 km

Emise CO₂: 122-203 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik/kol.