Audi Logo
 
 
Audi A5 Sportback Frontansicht

Sportovní povaha i smysl pro každodenní rodinný život

S Audi A5 Sportback máte jistotu, že nesplynete s davem.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a prohlédněte si Audi A5 Sportback v interaktivním 3D zobrazení.

Design tak působivý, že budete chtít hned sednout za volant

Příď vozu má náležitě ostré rysy, k čemuž značně přispívají velké otvory sání vzduchu a dekorativní chromovaná lišta. Při pohledu z boku je sportovní charakter modelu zdůrazněn prahy s výraznou střední částí, stejně jako ostře definovanými lemy blatníků upozorňujícími na 20" litá kola z lehké slitiny, která jsou dostupná na přání. Záď opticky rozšiřuje dekorativní lišta ve stříbrném hliníkovém provedení protínající difuzor a umístění lichoběžníkových koncovek výfuku. Ještě větší osobitosti můžete svému Audi A5 Sportback dodat prostřednictvím designových linií Advanced a S line.

Více dynamiky: Competition Plus edice

Zdůrazňuje sportovní charakter Audi A5 Sportback. S výraznými designovými prvky v černé barvě a paketem černé optiky plus a linií S line. Paket ambientního osvětlení interiéru a vstupní LED osvětlení s projekcí loga zajišťují atmosférický světelný design.

Výkonná dynamika

Technologie podporující jízdní dynamiku, jako je volitelné dynamické řízení v kombinaci s výkonnými motory, zajišťují přesvědčivý zážitek z jízdy.

Kompromisy? Nejsou nutné.

Protože má Audi A5 Sportback mimořádně vyvinutý smysl pro prostor, nabízí v kabině i v zavazadlovém prostoru dostatek místa pro cestování s rodinou i na vybavení pro Vaše volnočasové aktivity. Prostornost vozu je v interiéru vizuálně podtržena horizontálními liniemi, přepracovanou středovou konzolí, dekorativním obložením dveří v lesklé černé barvě a vysoce kvalitními materiály. Jestliže toužíte po větší osobitosti, můžete si pro svůj vůz vybrat paket Audi design selection nebo interiérový paket S line. V neposlední řadě jsou zde moderní informačně-zábavní systémy a na přání dostupné LED ambientní osvětlení interiéru, které dodávají kabině Audi A5 Sportback na progresivní eleganci.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrační obrázek je z Audi A5 Sportback.

 

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi A5 Coupé

Kombinovaná spotřeba paliva: 4,6-8,5 l/100 km

Emise CO₂: 121-203 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik/kol.