Audi Logo

RS 5 Coupé

 
 
Audi RS 5 Coupé boční strana

Z cíle se stává začátek

Když se ryzí dynamika zformuje do fyzické podoby. Výsledné Audi RS 5 Coupé představuje velmi impozantní ztělesnění výkonu.

 

RS 5 Coupé v číslech

Výkon

331

kW (450 PS)

Zrychlení (0-100 km/h)

3.9

s

Maximální točivý moment

600

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi RS 5 Coupé v interaktivním 3D zobrazení.

Nová zkušenost s dynamikou

Nastartujte Audi RS 5 Coupé a zažijte typickou dynamiku RS.

Charakteristický vzhled kupé s RS designovými prvky

Silueta Audi RS 5 Coupé na první pohled zaujme svým sportovním charakterem.

Vítejte v kokpitu

Laděno do černa: z místa, odkud řidič vládne svému Audi RS 5 Coupé, vyzařuje exkluzivita. Tuto výjimečnou atmosféru umocňuje na přání dostupná výbava: elegantní přední sportovní sedadla jsou čalouněna jemnou kůží Nappa a dekorována kontrastním prošitím. V rámci stylistického paketu RS se jedná o šedý odstín, který se objevuje také na kůží potaženém sportovním volantu RS s hliníkovými pádly řazení. To vše vzbuzuje v interiéru pocit silného výkonu. Tento velmi emotivní design interiéru představuje harmonické prostředí pro integraci nejmodernějších digitálních funkcí: přístrojová deska Audi virtual cockpit zobrazuje mimo jiné také informace typické pro vozy RS, jako jsou tlak a teplota vzduchu v pneumatikách, aktuální točivý moment, výkon, čas zajetí kola, tíhové zrychlení a průběh akcelerace. Pomyslnou korunou sportovního interiéru jsou standardně dodávané prahové lišty s hliníkovým vsazením a podsvíceným logem RS.

Zažijte dynamiku v novém

Vzhled Audi RS 5 Coupé je působivě zvýrazněn volitelnou sportovní výbavou RS competition plus. Sportovní odpružení RS pro mimo jiné zajišťuje odpovídající výkon.

Streamování oblíbené hudby díky vestavěné službě Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrační obrázek je z Audi A5 Sportback.

Audi exclusive

Proměňte své Audi RS 5 Coupé v inspirující jedinečný vůz, který bude stejně nezaměnitelný jako vy - s Audi exclusive. S vybranými dekoracemi, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle vašich představ.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi RS 5 Sportback

Kombinovaná spotřeba paliva: 9,5-10,0 l/100 km

Kombinované emise CO₂: 215-226 g/km.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik a kol.