Audi Logo

RS 5 Sportback

 
 
Audi RS 5 Sportback seitlich

Přesvědčivé od samého začátku

Audi RS 5 Sportback představuje mnohem více než jen sportovní vůz: bude Vás hýčkat moderními funkcemi, komfortem a jízdní dynamikou špičkové úrovně.

 

RS 5 Sportback v číslech

Výkon

331

kW (450 PS)

Zrychlení (0-100 km/h)

3,9

s

Maximální točivý moment

600

Nm

Rychlejší inspirace

Při rychlém a sebejistém sprintu s Audi RS 5 Sportback Vás podpoří permanentní pohon všech kol s na přání dostupným sportovním diferenciálem a sportovní osmistupňová převodovka tiptronic s optimalizovanými body řazení.

Zhmotnění sportovnosti

Audi RS 5 Sportback nabízí přesvědčivou koncepci karoserie s vysokou užitnou hodnotou pro podnikání, rodinu i volný čas.

Rychlejší nadšení! Nečekejte, zažijte ho dnes!

Vyostřený vzhled a dynamika. S volitelnou sportovní výbavou RS Competition Plus zahrnující mnoho designových prvků, pohon všech kol quattro se sportovním diferenciálem a sportovní odpružení RS pro.

Připraven ke startu

Z ovládacího centra Audi RS 5 Sportback vyzařuje ryzí sportovní styl: například s volitelným červeným designovým paketem RS s ovládacími prvky a boční stranou středové konzoly z Alcantary a kontrastním prošíváním v červené barvě Crescendo.

Stabilní boční opora a vynikající komfort sezení jsou zaručeny i na delších cestách díky sportovním sedadlům plus. Důležité informace o vozidle poskytuje na přání dodávaný Audi virtual cockpit plus specifický pro RS s RS menu a dotykovým displejem MMI.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrační obrázek je z Audi A5 Sportback.

 

Sportovat můžete každý den

Převáželi jste někdy jízdní kolo v opravdovém sportovním voze? Nebo lyže a snowboardy? V Audi RS 5 Sportback to můžete udělat díky velkému víku zavazadlového prostoru, plně nebo částečně sklopné lavici zadních sedadel a rovné podlaze zavazadlového prostoru. Přesvědčivá koncepce karoserie s vysokou užitnou hodnotou pro podnikání, rodinu i volný čas.

Audi exclusive

Proměňte své Audi RS 5 Sportback v inspirující jedinečný vůz, který bude stejně nezaměnitelný jako vy - s Audi exclusive. S vybranými dekoracemi, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle vašich představ.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi RS 5 Coupé

Kombinovaná spotřeba paliva: 9,4-10,3 l/100 km

Kombinované emise CO₂: 213-233 g/km.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik a kol.