Audi Logo

S5 Cabriolet

 
 

Sportovní zážitek pod širým nebem

Elegantní Audi S5 Cabriolet má díky výkonnému motoru jízdní hodnoty na úrovni sportovního vozu. Jeho dynamika a pocit z jízdy s nebem nad hlavou nabízejí mimořádný zážitek.

 

S5 Cabriolet v číslech

Výkon

260

kW (354 PS)

Zrychlení (0-100 km/h)

4.9

s

Maximální točivý moment

500

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi S5 Cabriolet TFSI v interaktivním 3D zobrazení.

Silný pohonný agregát

S legendárním 3,0litrovým motorem TFSI o výkonu 354 koní (260 kW) a s maximálním točivým momentem 500 Nm na vás Audi S5 Cabriolet TFSI významně zapůsobí. Z 0 na 100 km/h zrychlí během 4,9 sekund a pak může pokračovat až do elektronicky omezené maximální rychlosti 250 km/h. Vzrušující jízdní zážitek je podtržen permanentním pohonem všech kol quattro se sportovním diferenciálem, který aktivně a variabilně rozděluje hnací moment mezi obě nápravy. Součástí standardní výbavy je dynamické řízení, které v závislosti na rychlosti upravuje nastavení převodu řízení i množství síly nutné k otočení volantu.

Design, ze kterého vyzařuje vášeň pro sport

Dopřejte si maximální potěšení z jízdy, které se znásobí po stažení střechy. Nadšení z jízdy a volnosti: přesně o tom je Audi S5 Cabriolet TFSI. Jeho sportovní charakter se odráží v novém atraktivním designu, jehož nedílnou součástí jsou standardní designové prvky v provedení "S": při pohledu na záď přitáhnou Vaši pozornost difuzor v provedení "S", který je lemován dekorativní lištou v matně stříbrném hlinkovém provedení, dvě dvojité koncovky výfuku v chromovaném provedení "S" a zadní spoiler taktéž v provedení "S". Vpředu zase udělají dojem přední nárazník v provedení "S", mřížka masky chladiče se vzorem medové plástve v matném titanově černém provedení s matně stříbrným hliníkovým dekorem a široké přívody sání vzduchu s dekorativními rámečky, které jsou stejně jako spodní lišta nárazníku v matně stříbrném hliníkovém provedení. Sportovní křivky vozu podtrhují vnější zpětná zrcátka s kryty v matně stříbrném hliníkovém provedení a podsvícené prahové lišty s logem "S". Do celkového designu perfektně zapadá i zavřená střecha, která působí velmi elegantně. Při jízdě rychlostí do 50 km/h ji lze otevřít během 15 sekund a její zavření trvá maximálně 18 sekund.

Informační displeje s vysokým rozlišením

Informačně-zábavní systém Audi S5 Cabrio TFSI lze intuitivně ovládat prostřednictvím 10,1" dotykového displeje MMI touch s haptickou zpětnou vazbou nebo hlasového ovládání přirozenou řečí, což se vztahuje například na infotainment systém MMI navigace plus z nabídky volitelné výbavy. Standardně dodávaná přístrojová deska Audi virtual cockpit plus, která na svém výborně čitelném 12,3" full HD displeji, zobrazuje nejdůležitější jízdní informace přímo ve Vašem zorném poli. Vzhledem k možnosti přizpůsobení způsobu ovládání, intuitivní hierarchii nabídek a zobrazení, které je orientováno na řidiče, se nemusíte obávat zbytečně složité interakce s vozem. Ve specifickém provedení "S" je středobodem přístrojové desky otáčkoměr.

Poznámka: Na obrázku je Audi S5 Coupé.

Streamování oblíbené hudby díky vestavěné službě Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrační obrázek je z Audi A5 Sportback.

 

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi S5 Coupé

Kombinovaná spotřeba paliva: 7-7,9 l/100 km

Emise CO₂: 182-206 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik a kol.Reifen-/Rädersatz.