Audi Logo

S5 Coupé TDI

 
 

Atraktivní spojení sportovnosti a elegance

Nový designový jazyk v exteriéru Audi S5 Coupé TDI dokonale ladí se specifickými sportovními prvky v provedení "S".

 

S5 Coupé v číslech

Výkon

251

kW (341 PS)

Zrychlení (0-100 km/h)

4.6

s

Maximální točivý moment

700

Nm

Sportovní charakter? Ten se naplno projeví na silnici.

3,0litrový motor TDI se může pochlubit výkonem 251 kW (341 koní) a maximálním točivým momentem 700 Nm. Takovou silou vládne Audi S5 Coupé TDI, které z 0 na 100 km/h zrychlí za méně než 5 sekund, přičemž může v akceleraci pokračovat až do elektronicky omezené maximální rychlosti 250 km/h. O variabilní rozdělení hnacího momentu mezi přední a zadní kola se na základě aktuální situace stará sportovní diferenciál pohonu všech kol quattro. V neposlední řadě je třeba zmínit systém dynamické změny jízdního režimu Audi drive select, který Vám prostřednictvím dynamického, komfortního, automatického, individuálního a hospodárného režimu umožní zvolit si konfiguraci, která nejlépe odpovídá Vašemu momentálnímu jízdnímu stylu a podmínkám na silnici.

Dokonalý celek? Nejen to, perfektní v každém detailu.

Nový design dodává Audi S5 Coupé TDI ze všech úhlů na výjimečné atraktivitě a posiluje jeho sportovní charakter. Ten je podpořen i standardně dodávanými designovými prvky exteriéru ve specifickém provedení "S", mezi něž patří: nárazník v provedení "S", mřížka masky chladiče se vzorem medové plástve v titanově černém provedení s rámem v matném hliníkově stříbrném provedení, široké přívody sání vzduchu s dekorativními rámečky v matném hliníkově stříbrném provedení, stejně jako spodní lišta nárazníku. Z boku patří mezi rozlišující prvky 18" kola a sportovní podvozek v provedení "S", vnější zpětná zrcátka v matném hliníkově stříbrném provedení a nástupní prahové lišty s logem "S" vpředu. Při pohledu na záď podtrhují šířku Audi S5 Coupé TDI difuzor v provedení "S", který je lemován lištou v matném hliníkově stříbrném provedení, dvě dvojité koncovky výfuku v chromovaném provedení "S" a zadní spoiler v provedení "S".

Dynamičtější: edice Competition Plus

Zdůrazňuje sportovní charakter Audi S5 Coupé: edice Competition Plus. S výraznými designovými prvky v černé barvě a paketem černé optiky. Paket ambientního osvětlení interéru a vstupní LED osvětlení s projekcí loga zajišťují atmosférický světelný design.

Jasné osvětlení

Světlomety s technologií LED jsou již součástí standardní výbavy Audi S5 Coupé. Na přání lze pořídit také světlomety Matrix LED s laserovým světlem Audi. Audi laserové světlo doplňuje dálková světla LED při vyšších rychlostech a díky téměř dvakrát delšímu dosvitu než dálková světla LED poskytuje znatelně vyšší bezpečnost. Součástí tohoto světelného paketu je také dynamická světelná animace funkce coming home/leaving home a dynamická směrová světla.

Intuitivní ovládání? Ano. A navíc absolutní přehled.

Informačně-zábavní systém Audi S5 Coupé TDI lze intuitivně ovládat prostřednictvím 10,1" dotykového displeje MMI touch s haptickou zpětnou vazbou nebo hlasového ovládání přirozenou řečí, což se vztahuje například na infotainment systém MMI navigace plus z nabídky volitelné výbavy. Standardně dodávaná přístrojová deska Audi virtual cockpit plus, která na svém výborně čitelném 12,3" full HD displeji, zobrazuje nejdůležitější jízdní informace přímo ve Vašem zorném poli. Vzhledem k možnosti přizpůsobení způsobu ovládání, intuitivní hierarchii nabídek a zobrazení, které je orientováno na řidiče, se nemusíte obávat zbytečně složité interakce s vozem. Ve specifickém provedení "S" je středobodem přístrojové desky otáčkoměr.

Streamování oblíbené hudby díky vestavěné službě Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 90 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrační obrázek je z Audi A5 Sportback.

 

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi S5 Sportback

Kombinované emise CO₂: 167-169 g/km; kombinovaná spotřeba paliva: 6,4 l/100 km.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik a kol.