Audi Logo
 
 

Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro v číslech

Dojezd na čistě elektrický pohon

60–66

km*

Zrychlení (0–100 km/h)

5.7

s**

Systémový výkon

270

kW (367 PS)**

*Čistě elektrický kombinovaný dojezd podle WLTP, pro 19" až 20" kola. **Spotřeba paliva (kombinovaná) v l/100 km: 1,4-1,7; spotřeba energie (kombinovaná) v kWh/100 km: 20,3-21,8; emise CO₂ (kombinovaná) v g/km: 32-39.

Elektrifikované a zároveň funkční

Díky inovativnímu plug-in hybridnímu pohonu nabízí Audi A6 Avant TFSI e různé možnosti pro jízdu ve městě i mimo něj. Prostorný interiér umožní pohodlné cestování pěti osobám a jak je u modelů Avant zvykem, vysoká míra praktičnosti je více než jen přidanou hodnotou.

Luxus nemuset si vybírat

Audi A6 Avant TFSI e kombinuje to nejlepší z obou světů. Je poháněno čistě elektřinou, takže se pohybuje bez lokálních emisí a téměř bezhlučně. Zároveň má k dispozici i spalovací motor TFSI, takže se nemusíte vzdát dynamiky typické pro Audi. Energii vynaloženou k jízdě lze díky rekuperaci brzdné energie získávat zpět a šetřit tak palivo i přírodu.

Snadné nabíjení

Pro Audi A6 Avant TFSI e je k dispozici široká škála možností nabíjení doma i na cestách.

Suverénní přítomnost

Audi A6 Avant TFSI e zaujme bohatou výbavou - zvenku dynamickou a sportovní, uvnitř pohodlnou a funkční. Patří k nim 19" kola, červeně lakované brzdové třmeny, světlomety Matrix LED a sportovní sedadla vpředu.

Variabilní a funkční

Velkorysý prostor v Audi A6 Avant TFSI e nabízí dostatek místa pro pět osob. Baterie elektromotoru je navíc umístěna pod podlahou zavazadlového prostoru takovým způsobem, že pro náklad zbývá až 1 535 litrů kapacity.

Obchod s aplikacemi Audi ve Vašem Audi

Používejte oblíbené aplikace, jako je Spotify nebo YouTube, přímo v MMI ve vozidle - bez nutnosti používat chytrý telefon.

Váš oblíbený motiv namísto běžného

Nádherná fotografie nebo třeba Váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v aplikaci myAudi v oblasti Theme World a nechte si jej zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem ambientního a konturního osvětlení interiéru dosáhnete krásného efektu, kdy se barevná nálada ve voze automaticky přizpůsobí zvolenému motivu.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos