Audi Logo

A6 Limuzína TFSI e

 
 

A6 Limuzína 55 TFSI e quattro v číslech

Dojezd na čistě elektrický pohon

63–68

km*

Zrychlení (0–100 km/h)

5.6

s**

Systémový výkon

270

kW (367 PS)**

*Čistě elektrický kombinovaný dojezdv podle WLTP, pro 19" a 20" kola. **Spotřeba paliva (kombinovaná) v l/100 km: 1,2-1,7; spotřeba energie (kombinovaná) v kWh/100 km: 19,1-21,8; emise CO₂ (kombinované) v g/km: 28-39.

Vůz, s nímž předjedete dobu

Audi A6 Limuzína TFSI e quattro nabízí působivou kombinaci efektivního plug-in hybridního pohonu, inovativní koncepce ovládání palubních systémů, komfortního interiéru a sportovního designu.

 

Luxus nemuset si vybírat

Audi A6 Limuzína TFSI e kombinuje to nejlepší z obou světů. Je poháněna čistě elektřinou, díky čemuž se pohybuje bez lokálních emisí a téměř bezhlučně. Zároveň má k dispozici i spalovací motor TFSI, takže se nemusíte vzdát dynamiky typické pro Audi. Energii vynaloženou k jízdě lze díky rekuperaci brzdné energie získávat zpět a šetřit tak palivo i přírodu.

Snadné nabíjení

Pro Audi A6 Limuzínu TFSI e je k dispozici široká škála možností nabíjení doma i na cestách.

Suverénní přítomnost

Audi A6 Limuzína TFSI e zaujme bohatou výbavou - zvenku dynamickou a sportovní, uvnitř pohodlnou a funkční. Patří k ní 19" kola, červeně lakované brzdové třmeny, světlomety Matrix LED a sportovní sedadla vpředu.

Obchod s aplikacemi ve vašem Audi

Používejte oblíbené aplikace, jako je Spotify nebo YouTube, přímo v MMI ve vozidle, aniž byste museli používat chytrý telefon.

Váš oblíbený motiv místo běžného

Nádherná fotografie nebo třeba Váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v aplikaci myAudi v oblasti Theme World a nechte si ho zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem ambientního a konturního osvětlení dosáhnete krásného efektu, kdy se barevná nálada ve voze automaticky přizpůsobí zvolenému motivu.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

 

Audi A6 Avant TFSI e

Kombinovaná spotřeba paliva: 1,5-1,7 l/100 km benzin | 17,5-18,2 kWh/100 km elektřina

Emise CO₂: 34-37 g/km

Informace o spotřebě paliva/elektřiny a emisích CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla.