Audi Logo
 
 
Audi S6 Avant Auspuff

Dynamika pro každodenní život

Ať už cestujete služebně nebo s rodinou, Audi S6 Avant¹ Vám každý den ukáže své přednosti. Sportovní designové akcenty vyostřují dynamický charakter vozu.

 

Audi S6 Avant v číslech

Výkon

253

kW (344 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

5,1

s

Maximální točivý moment

700

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a prohlédněte si Audi S6 Avant v interaktivním 3D zobrazení.

 

Sportovní pohon

Kromě své všestrannosti zaujme Audi S6 Avant také výkonným vznětovým motorem. Motor V6 TDI o objemu 3,0 litru dosahuje výkonu 253 kW a maximálního točivého momentu 700 Nm. Díky tomu dokáže S6 Avant zrychlit z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy.

Čistý a plný charakteru - exteriér

Horizontální linie, skloněné zadní sklo, střešní spoiler - silueta vozu a specifické prvky S jsou důkazem vynikající dynamiky. Audi S6 Avant1 je k dispozici také s nově tvarovaným difuzorem v matném tmavě chromovaném provedení s lemováním v selenitově stříbrné barvě.

Velkorysý objem zavazadlového prostoru

Audi S6 Avant1 odpovídá na vyšší prostorové nároky mnoha odkládacími plochami a praktickou možností ukládat věcí na sebe. Objem zavazadlového prostoru dosahuje 565 litrů, při sklopeném opěradlu zadních sedadel dokonce až 1 680 litrů. Díky komfortnímu klíčku, nabízenému na přání, můžete páté dveře snadno otevřít pohybem nohy.

Ilustrace pochází z vozidla Audi RS 6 Avant.

Sportovní a digitální - interiér

Standardní přední sportovní sedadla poskytují bezpečnou oporu díky výrazným bočním opěrkám. Na přání si můžete zvolit také přední sportovní sedadla plus4 v kůži Valcona s diamantovým prošíváním4. Na přání dodávaný Audi virtual cockpit plus4, plně digitální přístrojový panel s 12,3palcovou obrazovkou s rozlišením Full HD, lze ovládat prostřednictvím multifunkčního volantu.

Audi Application Store ve Vašem Audi

Používejte oblíbené aplikace, jako je Spotify nebo YouTube, přímo v MMI ve vozidle, aniž byste museli používat chytrý telefon.

 Audi A6 Avant

Audi S6 Limuzína

Kombinovaná spotřeba paliva1: 7-7,8 l/100 km Emise CO₂1: 183-203 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik/kol.