Audi Logo
 
 
Audi A7 Sportback pohled zezadu

Působivá rozmanitost

Nezapomenutelné a nezaměnitelné Audi A7. Od ostře pronikavých světlometů s jedinečně působivým světelným podpisem přes hrdě vzpřímenou příď s širokou maskou chladiče Singleframe a atraktivní siluetu kupé až po výrazně plastickou záď představuje Audi A7 Sportback zosobnění revolučního designového jazyka, které se současně hlásí k již klasické DNA quattro. Jedná se o evidentní důkaz toho, že není nutné zcela měnit směr, ale stačí jej jen nově definovat.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi A7 Sportback v interaktivním 3D zobrazení.

Čtyři kruhy. Čisté linie.

Audi A7 Sportback představuje spojení sportovního stylu a elegance. Působivě zdůrazněnou klasickou architekturou quattro.

Sportovní zážitek z jízdy

Díky na přání dodávanému podvozku s regulací tlumičů kombinuje Audi A7 Sportback výkon sportovního vozu s jízdní kulturou luxusního sedanu. O dynamiku a bezpečnost jízdy na všech druzích pohybu se stará pohon všech čtyř kol quattro, který je na přání možné vybavit sportovním diferenciálem pro ještě preciznější řízení a vynikající směrovou stabilitu.

Asistované parkování. Snadné parkování

Pohodlné parkování na paralelních a kolmých parkovacích místech. Dopředu nebo dozadu. A couvání z paralelních parkovacích míst. Vaše Audi A7 Sportback se postará o řízení, zrychlování, brzdění a vypínání motoru. S parkovacím asistentem stisknutím a podržením tlačítka >>P ve vozidle. S parkovacím asistentem pro vzdálené parkování lze proces parkování ovládat také na dálku trvalým stisknutím tlačítka v aplikaci myAudi v chytrém telefonu. U obou parkovacích systémů musíte celý proces parkování plně sledovat.

Nová podoba svobody

Užívejte si pocit prostornosti ve zcela nové kvalitě: na přání dostupná panoramatická střecha nabízí oproti předchozí variantě o 60 % větší průhledovou plochu, díky čemuž je kabina vozu doslova zaplavena světlem, aby si mohla celá posádka vychutnávat jízdu v příjemně projasněném interiéru. V případě nepříjemně silného slunečního záření lze zatáhnout elektricky ovladatelnou sluneční clonu, která nabízí 100% ochranu před oslňováním a současně minimalizuje zahřívání interiéru. Mimo to ji lze v závislosti na světelných podmínkách a prioritách cestujících nastavit do různých poloh.

Obchod s aplikacemi Audi ve vašem Audi

Používejte oblíbené aplikace, jako je Spotify nebo YouTube, přímo v MMI ve vozidle - bez nutnosti používat chytrý telefon.

Váš oblíbený motiv namísto běžného

Nádherná fotografie nebo třeba Váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v aplikaci myAudi v oblasti Theme World a nechte si ho zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem Ambientní a konturní osvětlení interiéru dosáhnete krásného efektu, kdy se barevná nálada ve voze automaticky přizpůsobí zvolenému motivu.

Ilustrace pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Audi exclusive

Proměňte své Audi A7 Sportback v inspirativní a jedinečný vůz, který bude stejně nezaměnitelný jako Vy. S Audi exclusive můžete vybírat z nabídky speciálních dekorací, barevných kůží nebo individuálních laků a vytvořit tak vůz jako žádný jiný.

 

Audi S7 Sportback

Kombinovaná spotřeba paliva: 7,1-7,8 l/100 km

Emise CO₂: 187-203 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik a kol